reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej, przepraszam, że nie pisałam. Cały dzień byłam poza domem. Dopiero wracam :)
Generalnie póki co bez zmian, serduszko bije, ale wolno, bo 88. Z USG wychodzi jakby ciąża była młodsza niż jest, co mnie niezbyt napawa optymizmem, bo miesiączki zawsze miałam regularne. Lekarz powiedział, że ogólnie pęcherzyk jest ok, nie wygląda jakby miało się coś "spitolić". Kazal powtórzyć USG za tydzień i wtedy się okaże. Jeżeli ciąża rzeczywiście jest młodsza, to ok, ale jeżeli nie, to widocznie zarodek nie rozwija się tak jak powinien... i wtedy najgorsze. No nic, pozostaje czekać.
A duzo młodsza wg lekarza ? Ja mam nadzieje ze to dopiero początki serduszka i się rozkręca, czekamy razem z Tobą ten tydzień, trzymam kciuki aby wszystko było dobrze 😘
 
Ja też usłyszałam od ginekologa, że betę się robi jak nie ma innego sposobu, żeby potwierdzić ciążę, bo jest bardzo wczesna, potem nie ma to sensu i lepiej iść na USG.
Ja betę tym razem robiłam aby raz w 31 dniu cyklu i wynosiła 1200.. Tylko po to, żeby potwierdzić ciążę 😊
W poprzedniej ciąży miałam trochę dziwnie po była to ciąża bliźniacza..
I beta 5 tys z czymś
II beta 4 tys coś.. Wtedy okazało się, że jeden bliźniak się wchłonął
III beta 16 tys coś
Każda z nich w odstępie 48 h..
Ciąży i tak nie doniosłam. A wyniki obiecujące 😢
 
Może później miałaś owulację i ciąża rzeczywiście jest młodsza ❤️ Nadal trzymam mocno kciuki 🤗 Kiedy masz kolejna wizytę?
Właśnie to mnie zastanawia bardzo, bo owulacje niby miałam prawidłowo... (robiłam testy owulacyjne), więc nie wiem... no nic pozostaje czekać :)

Kolejna wizyta za tydzień ✊
 
reklama
Zrob sobie przyrost między 48h, a na wizyte to jak czujesz, ja umowilam sie taka by byc w 5+5 tygodnia, bo leki mi sie koncza. Czy bedzie serce, watpie. Ale musze tak czy siak. A ty nie wiem czy bierzesz jakieś leki, lekarz najpewniej zobaczy cos w okolicach blizej 5 tygodnia
Twój lekarz nie wypisze Ci e recepty ? Ja też chcialam się zapisać bo brakło duphastonu a on mi kod do e recepty wyslal heh 😁
 
Do góry