reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
To jest wydzielina jest jej sporo i jest wodnista tez tak mam. Przy corke jak mi wody odchodzily to sie laly caly czas przez caly dzien i jest to raczej jak woda nie jak wydzielina. Jak ci beda wody odchodzic uwierz bedziesz wiedziala ze to to nie da sie tego pomylic
emoji28.png
 
Niby sie sama waga nie ma co sugerowac jezeli dziecko z pomiarow brzuszek glowka jest wszystko ok u mnie wszystko za male o 4-6 tyg lacznie z waga.
Ja sama prawie wg nie przytylam bo to 4kg przy prawidloeej masie ciala to tak naprawde jest nic. Ja mam np. Co tydzirn kontrole i mala przybiera po 100gram co jest bardzo malo. Mam nadzieje ze dobije chociaz do 2.5kg

Ja zaczelam 34 tydzien mysle ze to ostatnie 4 tygodnie musze sie wziac za pranie i prasowanie [emoji85]
 
Niby sie sama waga nie ma co sugerowac jezeli dziecko z pomiarow brzuszek glowka jest wszystko ok u mnie wszystko za male o 4-6 tyg lacznie z waga.
Ja sama prawie wg nie przytylam bo to 4kg przy prawidloeej masie ciala to tak naprawde jest nic. Ja mam np. Co tydzirn kontrole i mala przybiera po 100gram co jest bardzo malo. Mam nadzieje ze dobije chociaz do 2.5kg

Ja zaczelam 34 tydzien mysle ze to ostatnie 4 tygodnie musze sie wziac za pranie i prasowanie [emoji85]
Jak się dobrze czujesz to pewnie, pieprz i prasuj bo im bliżej terminu tym samopoczucie może być gorsze [emoji6]
 
@ola13650 pewnie jak masz siłe to szykuj. Ja już mam naszykowane, dobrze ze to zrobiłam wcześniej, bo codzinnie strasznie ciągnie mnie krocze że czasem nie daje już rady :(
A co lekarz ci mówi względem że dziecko jest za małe o 4tyg ???
 
@Mama Mia! Jak tam u Was? Jak synuś? 🤩
My wyszliśmy w czwartek że szpitala. Dopiero po 6 dniach gdyż małemu wracała żółtaczka. Teraz w domku to już inna bajka, uczymy się siebie 🙂 Mały je moje mleko ściągnięte + mm. Jest cudowny. A ja biorąc pod uwagę, że jestem po CC to mam się wspaniale, staram się odespać szpitalne zmęczenie 😆
 
My wyszliśmy w czwartek że szpitala. Dopiero po 6 dniach gdyż małemu wracała żółtaczka. Teraz w domku to już inna bajka, uczymy się siebie 🙂 Mały je moje mleko ściągnięte + mm. Jest cudowny. A ja biorąc pod uwagę, że jestem po CC to mam się wspaniale, staram się odespać szpitalne zmęczenie 😆
Ja to zawsze mówię że w domu najlepiej, człowiek jakoś inaczej się regeneruje, choć są minusy bo człowieka bierze na normalne funkcjonowanie, a w szpitalu jednak się oszczędza ale za to bardziej zmęczony tym ich trybem. Fajnie, że już jesteście w domku i mały grzeczny :) mnie też czeka cc .
Ja wczoraj 33+0 i rozłożyło mnie coś. Stan podgorączkowy, katar... :/
Oj współczuje, życzę dużo zdrówka 🤗🤗


A ja nie wiem jak za nie długo będę funkcjonować, brzuch tam mi wywaliło młoda tak się układa, że cały brzuch mam zderofmowany. Czasami taki ból :( , nadal ciągnie mnie krocze, żebra bolą . A w nocy strasznie kręgosłup bolał. Dobrze że w poniedziałek idę do ginekologa i zobaczymy co u tej małej akrobaczki 😂
 
reklama
Ja to zawsze mówię że w domu najlepiej, człowiek jakoś inaczej się regeneruje, choć są minusy bo człowieka bierze na normalne funkcjonowanie, a w szpitalu jednak się oszczędza ale za to bardziej zmęczony tym ich trybem. Fajnie, że już jesteście w domku i mały grzeczny :) mnie też czeka cc .

Oj współczuje, życzę dużo zdrówka 🤗🤗


A ja nie wiem jak za nie długo będę funkcjonować, brzuch tam mi wywaliło młoda tak się układa, że cały brzuch mam zderofmowany. Czasami taki ból :( , nadal ciągnie mnie krocze, żebra bolą . A w nocy strasznie kręgosłup bolał. Dobrze że w poniedziałek idę do ginekologa i zobaczymy co u tej małej akrobaczki 😂

Oj mnie też w nocy rwał kręgosłup. Akrobacje z rogalem i jaśkami urządzałam, żeby jakoś spać 🤦‍♀️

@ Mama Mia! w domu zawsze lepiej. Człowiek wraca szybko do siebie. Buziaki dla was 😗

mnie się brzuch opuszcza, czuje kłucie w pachwinach co jakiś czas, skurcze przepowiadające już mam bardzo często. W poniedziałek wizyta. Mam nadzieję, że gin powie że szyjka też się już lekko skraca i zostały mi max.2 tyg. 😁
Ja już chce urodzić, te ostatnie tygodnie są strasznie męczące 🤦‍♀️
 
Do góry