reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Mam nadzieję, że święta spędziłyście spokojnie i radośnie :) Przy okazji mam do Was takie pytanie, otóż mój mąż postanowił wymienić w kuchni zlew (mam salon z aneksem kuchennym) i użył do tego silikonu sanitarnego. Oczywiście wywietrzył pomieszczenia jednak specyficzny zapach się unosił. Myślicie, ze może to zaszkodzić maluszkowi?
 
Cześć Dziewczyny :)
Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Mam nadzieję, że święta spędziłyście spokojnie i radośnie :) Przy okazji mam do Was takie pytanie, otóż mój mąż postanowił wymienić w kuchni zlew (mam salon z aneksem kuchennym) i użył do tego silikonu sanitarnego. Oczywiście wywietrzył pomieszczenia jednak specyficzny zapach się unosił. Myślicie, ze może to zaszkodzić maluszkowi?
Myślę że napewno nie, ja używam gorszej chemii jak sprzątam łazienki 😂😜
 
Cześć Dziewczyny :)
Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Mam nadzieję, że święta spędziłyście spokojnie i radośnie :) Przy okazji mam do Was takie pytanie, otóż mój mąż postanowił wymienić w kuchni zlew (mam salon z aneksem kuchennym) i użył do tego silikonu sanitarnego. Oczywiście wywietrzył pomieszczenia jednak specyficzny zapach się unosił. Myślicie, ze może to zaszkodzić maluszkowi?
Sama robiłam w ciąży coś z silikonem, też trochę tego powąchałam i wszystko jest ok ;)
 
Cześć Dziewczyny :)
Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Mam nadzieję, że święta spędziłyście spokojnie i radośnie :) Przy okazji mam do Was takie pytanie, otóż mój mąż postanowił wymienić w kuchni zlew (mam salon z aneksem kuchennym) i użył do tego silikonu sanitarnego. Oczywiście wywietrzył pomieszczenia jednak specyficzny zapach się unosił. Myślicie, ze może to zaszkodzić maluszkowi?
Nie, tylko tobie ten zapach przeszkadza :)
 
reklama
Hej dziewczynki jak tam u was? Ja właśnie siedzę na krzywej 😁😁 i szczerze nie jest taka zła hehehe a miałam cytrynową w proszku, babeczka mi zrobiła tak że miałam schłodzoną. Na czczo 85 a resztę się dowiem za tydzień na wizycie.
 
Do góry