reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Współczuję, ja walczę drugi miesiąc z, zakażeniem dróg moczowych i pęcherza [emoji20]
Ja po wizycie [emoji7] jestem spokojniejsza, bo u dzidziusia wszystko w porządku, ale totalnie nie chce współpracować i się ujawnić [emoji848] muszę tylko do urologa się wybrać, bo mam problem z nerka [emoji17]
Kolejna wizyta za 3 tygodnie [emoji106][emoji3590]
 
Napiszecie cos wiecej o badaniach przesiewowych w kierunku sma? Widze se od 2021 bedzie stopniowo wprowadzane, poczatkowo w 2 wojewodztwach, ale nie znalazlam zadnych szczegolow jak to wyglada prywatnie...

U nas cora bezimienna, nie mamy zadnej koncepcji...

Za tydzien polowkowe,ale ten czas ucieka
 
Napiszecie cos wiecej o badaniach przesiewowych w kierunku sma? Widze se od 2021 bedzie stopniowo wprowadzane, poczatkowo w 2 wojewodztwach, ale nie znalazlam zadnych szczegolow jak to wyglada prywatnie...

U nas cora bezimienna, nie mamy zadnej koncepcji...

Za tydzien polowkowe,ale ten czas ucieka
Widziałaś może w których? Ja po połówkowych planuje się umówić z położna tam gdzie chce rodzic i moze napisać do fundacji sma jak to technicznie wygląda.
 
Cześć dziewczyny. Zniknęłam po utworzeniu wątku prywatnego. Przepraszam, ale nie nadążałam nic czytać. Później w domu i ogólnie w życiu było nieciekawie. Lekki dół mnie dopadł. Teraz postaram się częściej tutaj wpadać.
Mam nadzieję, że wszystko u Was ok, ze nic złego się nie wydarzyło.
No cześć, czekałam na jakieś wieści od Ciebie! Do słychać?
 
@Waleczna36 nie badali mi ryzyka przedwczesnego porodu, przy młodej też nie.

Jedynie co mnie martwi, to że dzidziol jest mały, młoda zawsze do przodu, z cma na prenatalnych była w 67 centylu, a tu ledwo 20 centyl :/ Niby wiek określony według prenatalnych zgadzał się z OM, ale jakiś tak lepiej psychicznie się czułam jak dziecko było do przodu 🤷

A z dobrych wieści to po odstawieniu luteiny komfort nieziemski 😃
 
reklama
@Waleczna36 nie badali mi ryzyka przedwczesnego porodu, przy młodej też nie.

Jedynie co mnie martwi, to że dzidziol jest mały, młoda zawsze do przodu, z cma na prenatalnych była w 67 centylu, a tu ledwo 20 centyl :/ Niby wiek określony według prenatalnych zgadzał się z OM, ale jakiś tak lepiej psychicznie się czułam jak dziecko było do przodu 🤷

A z dobrych wieści to po odstawieniu luteiny komfort nieziemski 😃
Kochana nic się nie martw.. 😘
Ja dzis mega stres 😜🤣
 
Do góry