reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Nie nie stosowałam, mi zlecił syrok Lactulosum i czopki glicerynowe, ale kiebsko z tym.
Dziś jestem już bo przebojach kolkowych i czuję się jak materac bez powoetrza [emoji17] właśnie wzięłam druga nospe.
Spróbuję z tymi saszetkami, dziękuję Ci bardzo [emoji8]
Ja tez odkad w ciąży to ciezko z tym tematem... Coo pare dni i to tez zatwardzenia ze hej.. Ale tez przed ciąża zdrowo się żywiłam bo na diecie bylam a teraz jem mega tlusto narazie taka mam potrzebę
 
reklama
ale to super rozwiązanie bo jesteś częściej. Ja teraz listopad będę mieć fajny bo 5.11 i 24.11 normalne wizyty a pomiędzy połówkowe wiec podejrze siebie wszystko częściej :) a tak to co 3 tyg. Chodze. Ale chyba bliżej końcówki chodzi się częściej. Jak to jest wtedy?
Ja zawsze do 32 i 33 chodzilam w ciazy wiec niewiem jak jest na ostatniej prostej. Nigdy nie chodzilam jak słoń hehe wiec niewiem jak to jest sie tak czuć mega ciężko i dziecko czuc tak mega intensywnie. Chcialabyn to poczuc w tej ciąży. Chociaż do 38 tyg 😊
 
Dziewczyny wracam z pytaniem a raczej prośba o zdanie, bo nurtuje mnie to coraz bardziej... Jakie imiona dla chłopca wam się podobają? Może najlepiej takie trochę rzadsze ,a nie typu Ignas czy Jas albo Kubuś bo ich pełno dookoła. Dodam iż w domku mamy już Leosia więc imię Leon odpada 🙈🙈 wiem wiem jeszcze pięć miesięcy do porodu ale to takie trudne 🤷🤷
U nas będzie Kai 🤍 preferujemy krótkie imiona z racji długiego nazwiska między innymi 😊
 
Wy tu o połówkowych, a ja właśnie dostałam wyniki prenatalnych 😉 Nie jest źle 😃
 

Załączniki

  • 20201102_182929.jpg
    20201102_182929.jpg
    118,3 KB · Wyświetleń: 80
Ja tez odkad w ciąży to ciezko z tym tematem... Coo pare dni i to tez zatwardzenia ze hej.. Ale tez przed ciąża zdrowo się żywiłam bo na diecie bylam a teraz jem mega tlusto narazie taka mam potrzebę
Trudny temat 🙄 ja chodzę codziennie ale rano to aż się boję wszystko tak boli... Przez tydzień było całkiem ok, aż pomyślałam,że może już będzie lepiej a tu od nowa to samo... Faktycznie dieta trochę cięższa niż wcześniej ale hormony pewnie swoje też robią ..
 
Oruszka88 ja niewiem jak ty przeżywasz dzień z ciśnieniem 90... Ja ledwo żyję dziś, ledwo obiad zrobiłam ☹
Mam nadzieję ze to kolejny objaw ciążowy i zaraz to minie.. Bo dzis np jest nieźle.. Ja co chwilę cos mam. Najpierw bole brzucha, potem doszly mega mdłości calodniowe niemal, potem czulam takie walenie serca jakby na szyi w środku, potem przy każdym schyleniu czy kucaniu slabo mi sie robilo tak jabky mnie ścianało a teraz to wraz z bolami głowy. A reszta prawie minęła także liczę ze to też chwilowe
U nas będzie Kai 🤍 preferujemy krótkie imiona z racji długiego nazwiska między innymi 😊
My mamy w domu Stefana i Kornela. Może to jest jakaś podpowiedź ;) ale jesli bedzie 3 chlopak to juz niewiem bo te co mi sie podobaja to mojrmu mężowi nie bardzo. Choc ostatnio mysle o imieniu Alek
 
reklama
To ja niedouczona i myslalam ze jak lekarz bada mnie zawsze rękami tzn paluchami to za każdym razem szyjkę bada ale to nie boli czyli to nie jest badanie szyjki? Hmmm
Nie, nie pewnie bada szyjke:) tylko tak jak pisalam-jeden robi to tak ze nie boli, a drugi jak rzeznik:p mojanlekarka jak bada to tez nie boli:) ale w pierwszej ciazy badalo mnie kilku lekarzy i z niektorymi byla tragedia:/
 
Do góry