reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Cześć wszystkim [emoji4]
Kolejna mamuśka Was wita która w kwietniu rodzi a dokładnie niby 24 [emoji4]
Byłam już chwilkę na tym forum ale teraz zadko zaglądałam, ogólnie jestem z invitro starania i mam ogoromy sentyment i nie mogę przestać tam podglądać i czytać dziewczyn a jak wiadomo ogarnąć dwa forum wątkowe to nie możliwe [emoji2368]
Obecnie jest w 16tyg i ciaza przebiega prawidłowo, jestem po I badaniach prenatalnych i kolejne mam 08.12.
Wizyty w Dr z kliniki mam co 4 tyg, przy kolejejnej a dokładnie 24.11 mam mieć mierzona szyjkę, dziewczyny czy to boli ?
Obecnie zmagam się z najgorszym problemem i chciałabym Was może prosić o radę, złota receptę może któraś tego doświadczyła... Mam ogromne problemy z wyróżnianiem się :( smutne to ale powiem tak, syropki , czopki, ogromna ilość wody z cytryna i miodem przetestowane i dalej chwytają mnie okropne kolki.
Dodam że sienie lniane równiez pije [emoji17] brak już mi pomysłów, pomóżcie jak możecie będę bardzo wdzięczna za każdą informacje.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę [emoji8]
Cześć Kochana 🍀 szyjkę miałam mierzoną na poprzednich dwóch wizytach przez usg i bezboleśnie. Na zaparcia póki co wystarczyła mi woda z cytryną i jeszcze imbir często dodaję, przez jakiś czas było dobrze, ale problemy znów wracają:/
 
Ojj kiebski temat z tymi zaparciami, idę dziś do apteki po jakieś priobiotyki bo wyczytałam że dobrze działają też na pracę jelit.
Natomiast u mnie okazało się że to złogi kalowe więc okropieństwo [emoji17]
Ta wodę pijesz na czczo ?
Cześć Kochana [emoji256] szyjkę miałam mierzoną na poprzednich dwóch wizytach przez usg i bezboleśnie. Na zaparcia póki co wystarczyła mi woda z cytryną i jeszcze imbir często dodaję, przez jakiś czas było dobrze, ale problemy znów wracają:/
 
Ojj kiebski temat z tymi zaparciami, idę dziś do apteki po jakieś priobiotyki bo wyczytałam że dobrze działają też na pracę jelit.
Natomiast u mnie okazało się że to złogi kalowe więc okropieństwo [emoji17]
Ta wodę pijesz na czczo ?

Ciepłą wodę z cytryną na czczo, w ciągu dnia też czasem piję np. imbir z cytryną, fajnie rozgrzewa i od jakiegoś czasu nie podchodzi mi herbata
 
Tez tak mam :D do tego jakiś czas temu jedna mnie bolała, jakby była pełna mleka, a druga w ogóle... Tez schizowałam, ale przeszło. Miałam też USG piersi na początku ciąży i wszystko było ok, więc może to normalne ;)
Tez tak mialam-w sensie od poczatku ciazy do polowy trzeciego miesiaca, bolaly mie obie i to nieziemsko... potem jedna przestala, a druga dalej🙄wtedy ta roznica ropiero byla widoczna... ehhh trzeba sie zaczac w moim przypadku zaczac leczyc na nogi😛bo na glowe za pozno😂
 
Hej, hej. Ja po wizycie. Widziałam swojego szkraba, niestety akrobata nie pokazał płci. Lekarz aż się śmiał z poczynań dzidziusia😅 ogólnie wszystko w porządku, szyjka długa i zamknięta- to najważniejsze. Teraz wybieramy się na cmentarze i do lasu na grzyby. Miłego dnia dziewczyny. Powodzenia na wizytach :)
 
reklama
Wiesz ja nie znam dziecka które nie płakało jak zaczynało przygodę ze żłobkiem czy przedszkolem. To ogromne przeżycie dla maluszków ale i dla rodziców, musisz to przetrwać 😉
Moje nie plakalo:p poszedl jak mial 2,5roku i na szczescie bez problemu. Wrecz przeciwnie -uwielbial i nadal uwielbia chodzic do przedszkola. Jak przychodzil weekend to sie pytal, kiedy bedzie mogl znowu isc do dzieci:) ale on jest bardzo kontaktowy od malego. A jak widzi dzieci, to nie potrafi sie opanowac i musi sie z nimi zaraz bawic:) za to ja plakalam🙄
 
Do góry