reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziekuję od razu mi lepiej serio🥰😘😘😘😘
Ja tez się na początku denerwowałam na sapanie mojego jak mówiłam zrób to czy tamto np. ogarnij kuwetę. Teraz już nauczyłam się podchodzić do tego z usmiechem. Też się mnie kiedys zapytał jak on przetrwa jeszcze pół roku to mu powiedziałam że chu*owo ale bojowo i klepnelam go w zadek. Był tak w szoku że zaczął się śmiać i złe emocje od razu minęły. No muszą to jakoś przetrwać, nam też nie jest latwo.
 
reklama
@Czarna 36 od rozumienia to Ty masz nas ❤️😊 Tulimy 😘 Nie wkurzaj się bo nie ma co! Facet to tylko facet 😂 Z pół godziny temu też rozbolał mnie brzuch i leżę plackiem. Brzuch jest miękki a ból nie jest skurczowy, tylko dosłownie zgniatający mi jelita i pęcherz, masakra 😫 Chyba rozrost przybiera na sile.
dziękuję z calego serducha💕💞
 
reklama
Ja tez się na początku denerwowałam na sapanie mojego jak mówiłam zrób to czy tamto np. ogarnij kuwetę. Teraz już nauczyłam się podchodzić do tego z usmiechem. Też się mnie kiedys zapytał jak on przetrwa jeszcze pół roku to mu powiedziałam że chu*owo ale bojowo i klepnelam go w zadek. Był tak w szoku że zaczął się śmiać i złe emocje od razu minęły. No muszą to jakoś przetrwać, nam też nie jest latwo.
🤣🤣🤣🤣
 
Do góry