reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

W mojej firmie jest taki przemiał pracowników, że szok. Za każde najmniejsze przewinienie (nawet nieświadome, bo na szkoleniu naprawdę nie są w stanie wszystkiego nas nauczyć i przerobić każdego przypadku) albo chcą zaraz zwalniać, albo się pozbywają przenosząc do innego sklepu 🤦 Także każdy medal ma dwie strony, są pracodawcy którzy pracownika mają w głębokim poważaniu i jego los nie jest dla nich ważny 😄
Wiesz co wez ich na maxa wykorzystaj i uciekaj od takich ludzi, skoro jest rotacja, tp o czymś świadczy!
 
reklama
No nie wytrzymam o czym jest dyskusja, co to jest wyczekiwane , na zasilek?[emoji848]
Na płatne L4 [emoji6] jeżeli nie masz 10 lat stażu pracy i między jedną a drugą pracą miałaś przerwę dłuższa niż 30 dni to żeby iść na L4 i dostać za to pieniądze musisz przepracować conajmniej 30 dni u nowego pracodawcy [emoji6]
 
reklama
Na płatne L4 [emoji6] jeżeli nie masz 10 lat stażu pracy i między jedną a drugą pracą miałaś przerwę dłuższa niż 30 dni to żeby iść na L4 i dostać za to pieniądze musisz przepracować conajmniej 30 dni u nowego pracodawcy [emoji6]
W związku z tym, że znasz się na temacie to mam pytanie z trochę nie ciążowej kwestii.
Mój kuzyn chodził do liceum 3 lata, potem jakoś po czasie jak był dorosły zrobił zaocznie technika 2 lata- jak się uczył to nie pracowal ,i od 2 lat pracuje zawodowo. Czy ten zaoczny technik i liceum liczy mu się do wymiaru urlopu?
 
Do góry