reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Właśnie dziewczyny, może z tym prywatnym jeszcze zaczekajmy, aż trochę popiszemy i zobaczymy, kto tylko przelotem, a kto zostaje ;) da się wtedy wyeliminować "podglądaczy". Na moim poprzednim forum trafiali się stalkerzy, którzy niby coś popisali dwa razy, a potem jeden nękał dziewczynę na prywatnym.
ojej to straszne😔
 
Hmm to ja jakas bez objawowo,mdlosc to moze jedna dziennie,bole glowy oststnio mialam 2 dni ale przeszly,drzemki czasem robie,i w sumie tylko sikanie zostalo w duzych ilosciach.dzis sluchalam serca dopplerem zeby sie upewnic ze jest bo malo ciazowow. Aaa zapachy no denerwuja mnie,ale tez jakos szalu nie ma.12+3
 
Nie strasz świrusami [emoji15]

Ja chciałam dołączyć do listy kwietniowek po prenatalnych.
Ja chciałabym dołączyć jak się okaże co z dzidziusiem jeszcze nie czuję się na siłach na dopisywanie się do listy mimo , że piszę z Wami od 2 miesięcy....
Ostatnio też dlatego mało mnie tu ... Staram się zabijać czas czekając na wyniki Pappa , na szczęście mam ogromne wsparcie w partnerze i przyjaciołach , taka paczka to skarb [emoji3590][emoji3590] dzięki Nim i Wam , się podniosłam i funkcjonuje w miarę normalnie :)
 
U mnie 14+6. Jutro zaczynamy 16 tydzień. Jak to zleciało 🙄. Pamiętam stresy i nerwy z początku...
Ostatnio dokucza mi ból głowy. Poza tym czuję się okej:) we wtorek wizyta 😍
 

Załączniki

  • IMG_20201003_200355.jpg
    IMG_20201003_200355.jpg
    316,9 KB · Wyświetleń: 83
Ojj u mnie dzisiaj piękna pogoda była, więc oczywiście pranie wylądowało na dworze :) przywieźli też nam dzisiaj łóżko, ale było za duże żeby zmieścić się na schodach, próbowali przez okno na piętrze 😱😱 ale niestety nie utrzymali, spadło i się rozdarł materiał na rogu i koniec końców pojechało z powrotem do warsztatu i będzie w środę 🙄🙄🙄 także dalej musimy spać na kanapie w salonie 🙄😭
...ale chociaż łóżko śliczne i mega wygodne, więc tyle dobrego 🙈🙈
Jak tam wasze brzuszki? Ja już nie wchodzę w żadne spodnie sprzed ciąży i zostały mi sukienki i ciążówki 🙈🙈🙈😳😂

Jeeejkuuu jaki piękny brzuszek! 🥰🥰🥰 U mnie jak było tak jest płasko, ale nie dziwię się temu, wciąż chudnę 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry