reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej, ja już po wizycie, serduszko pięknie bije 🥰 całe 3 cm bąbla, z OM wychodzi 9+6 a z usg 10+0 . Pani doktor stwierdziła że mam też ognisko ablacji o wymiarach 15na 10 mm i mogę poronic 😭 Zobacz załącznik 1175130
Pani doktor niech się w głowę puknie.
Wszystko będzie dobrze i tego się trzymaj!
Piękny bąbel! 🥰
 
reklama
Ja niestety żegnam się z wami, tak jak przypuszczałam serduszko się nie pojawiło, okazało się nawet że schował się drugi pęcherzyk ciążowy, więc byłam w ciąży bliźniaczej. Nie poddaje się, znajdę przyczynę moich dwóch niepowodzeń i liczę że zagoszczę w grupie czerwcowych mam 2021.
Trzymam za wasze ciąże kciuki!
 
Ja niestety żegnam się z wami, tak jak przypuszczałam serduszko się nie pojawiło, okazało się nawet że schował się drugi pęcherzyk ciążowy, więc byłam w ciąży bliźniaczej. Nie poddaje się, znajdę przyczynę moich dwóch niepowodzeń i liczę że zagoszczę w grupie czerwcowych mam 2021.
Trzymam za wasze ciąże kciuki!

Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli! 💘
 
Ja niestety żegnam się z wami, tak jak przypuszczałam serduszko się nie pojawiło, okazało się nawet że schował się drugi pęcherzyk ciążowy, więc byłam w ciąży bliźniaczej. Nie poddaje się, znajdę przyczynę moich dwóch niepowodzeń i liczę że zagoszczę w grupie czerwcowych mam 2021.
Trzymam za wasze ciąże kciuki!
Trzymaj się kochana samych szczęśliwości dla Ciebie.
 
Ja niestety żegnam się z wami, tak jak przypuszczałam serduszko się nie pojawiło, okazało się nawet że schował się drugi pęcherzyk ciążowy, więc byłam w ciąży bliźniaczej. Nie poddaje się, znajdę przyczynę moich dwóch niepowodzeń i liczę że zagoszczę w grupie czerwcowych mam 2021.
Trzymam za wasze ciąże kciuki!
Trzymaj się kochana.. Następnym razem się uda
 
Ja niestety żegnam się z wami, tak jak przypuszczałam serduszko się nie pojawiło, okazało się nawet że schował się drugi pęcherzyk ciążowy, więc byłam w ciąży bliźniaczej. Nie poddaje się, znajdę przyczynę moich dwóch niepowodzeń i liczę że zagoszczę w grupie czerwcowych mam 2021.
Trzymam za wasze ciąże kciuki!
Przykro mi bardzo 😭 Nie poddawaj się i walcz dasz radę
 
reklama
Mój też kilka razy wspominał o wyjeździe, na rok, może dwa, żeby trochę kasy zarobić ale mu mówiłam, że pieniądze nie zastąpią życia razem i wole tych pieniędzy nie mieć ale żeby był tu ze mną.
No dokładnie tak. Ja sobie nie wyobrażam takiego związku żeby być sama i sama dzieci wychowywać. Po co taki maz i tak związek skoro na codzień bym była samotna matka? Nigdy bym się na to nie zgodziła, ale podziwiam Was dziewyczy, które dajecie radę tak żyć bo Was zmusiła sytuacja. Chociaz ja nie mogę sobie wyobrazić sytuacji która by mnie do czegoś takiego zmusiła. Przeciez w Polsce tez można pracę znaleźć. A pieniądze nie zastąpią rodziny, meza, ojca dzieciom. Dla mnie to strasznie przykre :(
 
Do góry