reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Bo te teorie dotyczące problemów z zajściem w ciąże u tyłozgiętych chyba nigdy nie zostały potwierdzone. Dawniej uważano, że tyłozgięcie jest anomalią. Teraz wiadomo, że to kwestia naszej urody 😄 Co do objawów to jak zwykle, różnie bywa u różnych kobiet ;) Ja niestety zawsze cierpiałam podczas miesiączki przez bóle z krzyża i inne mało fajne dolegliwości, takie jak biegunki...
Ja miałam podobnie. Bolesne miesiaczki
 
Dziewczyny mam banie.. umowilam sie na wizytę 03.09 babka powiedziała ze okej bo to bedzie juz 7 tydzień ale teraz z mojej aplikacji wynika ze to bedzie 6 tydzień (OM 18.07) ? Wiec juz sama nie wiem 🤦🏻‍♀️ myślicie przekładać wizytę na tydzień pozniej ?
 
O, u mnie też Zosia, tylko już ponad 1,5 roku ;) a już wiesz, czy to może nie bliźniaki dwujajowe? 😅 ja pewnie będę musiała odstawić, ze względu na incydent skracającej szyjki w pierwszej ciąży
Oo, witam kolezanke 😁 jedziemy na jednym wózku, pierwsze dzieci listopadowe, drugie będą kwietniowe i problem szyjkowy. Z Zosią kiedy Ci się zaczęła skracać?
 
Dziewczyny wybieralyscie/wybieracie lekarza prowadzącego ciąże z praktyką w szpitalu i chcecie tam rodzic czy to nie ma większego znaczenia dla was? Mama mnie namawia że powinnam mieć lekarza z praktyką w szpitalu bo to lepiej. Ja myślę że mam jeszcze czas na ewentualne zmiany i ten do którego chodzę mi pasuje...sama nie wiem co lepiej bo to pierwsza ciąża
Ja akurat mam lekarke która szpitalu nie pracuje ale ja i tak rodziłam w prywatnym i teraz też zamierzam,trafiłam tam na super lekarza i myślałam tą ciążę u niego prowadzić ale to sporo dalej od naszego miejsca zamieszkania a stwierdzilam że sama tak jeździć to mi się nie chce (mąż akurat jesienią zmienia prace i moze mało byc w domu) jak ma być dobrze to i tak będzie 😊
 
Dzisiaj mam wizytę na 16 :D w końcu dowiem się czy faktycznie ktoś mieszka w brzuszku:p bo testy i beta nadal mnie nie przekonują [emoji28][emoji38]
Pewnie wiele nie zobaczę ale chociaż pęcherzyk powinien być.
Dziś pierwszy raz od rana czuje się kiepsko,mega mi niedobrze [emoji1785]
Super, ja też dzisiaj na 16.10 tylko ja już 7+6 więc albo będzie wszystko albo nic 😜 a ty który tydzień? U mnie mdłości jakby się uspokajały ale wczoraj na wieczór jak kot wymiotowalam ale to chyba przez torta.., 🤣
 
reklama
Do góry