reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Wczoraj wieczorem mni kuło ale dosłownie dwie minuty. Ja mam takie dziwne te bóle jakby mi ktoś piąstkę włożył w dół brzucha i chciał ją rozłożyć w środku 😁 ale to sporadycznie tak raz na dwa dni - 2min.
Właśnie jadę zbadać betę czy wszystko jest ok bo w piątek się zestresowałam i lekko plamiłam chwilę
Ja mam caly czas lekkie kłucie jakby z jajnika na przemian. Bolą mnie biodra jakby je ktoś rozciągał.Krzyż. I juz mam biegunkę z nerwów wiec dodatkowy ból doszedł.Konuev tego stresu😅Ty idziesz dzis do gina?
 
Zrób test....bedziesz miala problem z glowy. Ja tak zrobiłam i 2 kreseczkoski wyszly. ..Lec po ten test i powiedz co wyszło 😉
Teat robilam huz we wtorek wyszly dwie krsski pokaźne, potem w czwartek dwie mocne kreski oba testy popoludniu :) tak wiec juz tydzień minął od 1 testu :) teraz czekam tylko na rozwój sytuacji :)
 
Teat robilam huz we wtorek bodajze wyszly dwie krsski pokaźne, potem w czwartek dwie mocne kreski oba testy popoludniu :) tak wiec juz tydzień minął od 1 testu :)
No to masz tyle co ja od testu. Tydzien temu w sobotę dwie mocne krechy😁To czym sie Pani martwi? Brzuch mnie tez boli a teraz z nerwów to już od zołądka do samego dołu🤣
 
Dzień dobry dziewczyny.
Ja wstałam pół godziny temu ale w nocy sporo pobudek przez syna .
Zgadzam się co do tych realistycznych snów, ja i tak miewam sporo, a teraz są jeszcze bardziej realistyczne. Fajnie, ja lubie tak. :)
Współczuję Wam tych wszystkich bóli i stresów. Ja dalej brak jakichś nadzwyczajnych objawów.
Zaraz zabieram syna do zlobka, wrócę to poćwiczę i lecę do pracy na kilka godzin.
 
reklama
To mamy identyczną sytuację. U mnie też w styczniu puste, razem z zabiegiem.
Ostatnia @ 12 lipca, czyli idziemy prawie równo. Dzisiaj według aplikacji 5+1

U mnie na początku stycznia zatrzymane, Mały przestał się rozwijać w 6+1. ostatnia miesiączka 10.07. Więc trzymam kciuki i tym razem się nam uda :)
 
Do góry