reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Myślę, że jakby ten ból zapowiadał coś złego, to nie dałoby się go rozchodzić. Mnie czasami też coś pobolewa albo w nocy jak się rozciągam to zakłuje, jakby skurcz. Tak swoją drogą to myslicie, że powinnam brać na to magnez, że to z niedoboru?


Dzień dobry. Dzis poniedziałek, nowy tydzień trzeba iść do pracy. Ja chcę jeszcze wakacje 😭

A tak swoją drogą, to macie może sny? Mnie w ciąży zawsze męczą takie realistyczne, ciężkie sny. Rano wstaję i nie wiem o co chodzi, czy to było na prawdę czy tylko w śnie.


A co do listy to mamy osobny wątek, jeśli chcecie się do niej dopisać, to napiszcie mi wiadomość albo poprostu skomentujce ten wątek i napiszcie imie, wiek, które dziecko, ktory cykl staran i date porodu (to będziemy ewentualnie zmieniać po prenatalnych)
Jeny dziękuję😍 Każde takie słowo to teraz miód na moje uszy 😆Jestem na urlopie o zamiast odpoczywać ja się zadręczam🙄 Ja snów nie mam,budzę sie o 6 rano i mnie mdli. 🤣
 
Dziewczyny jedziemy Na tym samym wózku. Ja znowu wlazlam w otchłań wujka google i az się popłakałam a przecież jest Nas tu przynajmniej 3 z tym problemem. Moze to jest zupelnie normalne?Przeciez poronienie zdaza sie statystycznie raz na 6 ciaż?
Miałam 2 ciążę biochemiczne jedna poroniona w 11tyg i jedna zdrowa pamiętam ze w zdrowej brzuch bolał całą ciążę ale człowiek przewrażliwiony i szybko zapomina o tym jesli macie takie bole alenie za one intensywne weźcie no spe ja sie bardziej martwie tym ze mam dzis dzien okresu i ze przyjdzie :) wujek Google to największe zlo:)
 
No jasne. Dzis 5 40.I na dzień dobry mdłosci😅Jak twoje samopoczucie? Jak brzucho?
Wczoraj wieczorem mni kuło ale dosłownie dwie minuty. Ja mam takie dziwne te bóle jakby mi ktoś piąstkę włożył w dół brzucha i chciał ją rozłożyć w środku 😁 ale to sporadycznie tak raz na dwa dni - 2min.
Właśnie jadę zbadać betę czy wszystko jest ok bo w piątek się zestresowałam i lekko plamiłam chwilę
 
reklama
Miałam 2 ciążę biochemiczne jedna poroniona w 11tyg i jedna zdrowa pamiętam ze w zdrowej brzuch bolał całą ciążę ale człowiek przewrażliwiony i szybko zapomina o tym jesli macie takie bole alenie za one intensywne weźcie no spe ja sie bardziej martwie tym ze mam dzis dzien okresu i ze przyjdzie :) wujek Google to największe zlo:)
Zrób test....bedziesz miala problem z glowy. Ja tak zrobiłam i 2 kreseczkoski wyszly. ..Lec po ten test i powiedz co wyszło 😉
 
Do góry