reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dobre🤣🤣. Dobre jest tez to,że poczułam nie wiem skąd,zapach kawy zbożowej:) I kurde...jak ja bym sie jej napiła....oczywiscie nie mam bo jeszcze 2 tygodnie temu pilam zwykłą 😜 Takie to wszystko dziwne i smieszne zarazem. Nie wiem tez jak u Ciebie Kinga_89,ale ja jeszcze nikomu nie powiedzialam o tej ciazy / poza mężem oczywiście / i nagle posypały sie propozycje od znajomych.Idziemy na rower? Moze jakies piwko w sobotę?weź i wymysl wymówkę tym bardziej,ze ja nigdy nie odmawiałam i zawsze miałam ochotę🤣🤣🤣
Ja powiedziałam partnerowi 😂 siostrze , rodzicom (ale mają zakaz rozpowszechniania tej informacji) i w pracy wiedzą że coś może być na rzeczy ...
Jestem z centrum Polski i wczoraj przyjechałam w góry i mi temp organizmu spadła jakieś 5-7 stopni w dół i się martwię 😔
 
reklama
Ja powiedziałam partnerowi 😂 siostrze , rodzicom (ale mają zakaz rozpowszechniania tej informacji) i w pracy wiedzą że coś może być na rzeczy ...
Jestem z centrum Polski i wczoraj przyjechałam w góry i mi temp organizmu spadła jakieś 5-7 stopni w dół i się martwię 😔
Moim zdaniem nie masz sie co martwic. Moze masz zwykle osłabienie:)zmieniłas klimat...ostanio przelecialam caly internet/więcej tego nie zrobię/i nic nie bylo o spadku temperatury. Ja teraz mam 36 i 2.Specjanie zmierzylam....
 
Matko jedyna nadarzyć się nie da 😂 temperatury nie mierze bo jeden pomiar byłby bezsensu :) co do imnion, jak któraś ma problem ze wspólną decyzją, wystarczy długo i z przekonaniem powtarzać swoją wersję 😂 mój już zaakceptował.

Co do objawów. W sumie nadal nic chociaż dzisiaj płonie mi biust, bardzo nie boli. Ale jakby go ktoś do ogrzewania podłogowego podłączył 😂
 
Dobre🤣🤣. Dobre jest tez to,że poczułam nie wiem skąd,zapach kawy zbożowej:) I kurde...jak ja bym sie jej napiła....oczywiscie nie mam bo jeszcze 2 tygodnie temu pilam zwykłą 😜 Takie to wszystko dziwne i smieszne zarazem. Nie wiem tez jak u Ciebie Kinga_89,ale ja jeszcze nikomu nie powiedzialam o tej ciazy / poza mężem oczywiście / i nagle posypały sie propozycje od znajomych.Idziemy na rower? Moze jakies piwko w sobotę?weź i wymysl wymówkę tym bardziej,ze ja nigdy nie odmawiałam i zawsze miałam ochotę🤣🤣🤣
Nie pijesz kawy? Ja normalnie piję,nie zrezygnowałam. Tylko,że ja pije takie malutkie filiżanki,śmieje się,że '"dyrektorskie " takie na 2łyki.
 
reklama
Co Ty się tak kobieto uparłaś na te wymioty? Żadna z moich znajomych nie wymiotowała w ciąży, a jest ich sporo i ja też nie wymiotowałam i teraz też nie wymiotuje...szczerze to nie znam żadnej, która by wymiotowała w ciąży, także chyba jednak jest to mocno przesadzone...za to mdłości zdarzają się bardzo często
wiesz co to może też wynikać z tego,że ja muszę mieć wszystko zaplanowane po mojej myśli. Jeśli np stwierdziłam,że będę pracować do tego i tego dnia to zwyczajnie tak bym chciała. Pewnie to wynika z mojego podejścia do planowania. Nie mam w planach wymiotów,ale poranne i nocne mdłości pokazały mi,że nie wszystko idzie po mojej myśli. Zanim zaszłam w ciążę myślałam,że to wszystko jest jak na instagramie-kobiety ćwiczą na siłowni,są zadowolone i pełne energi.
No ale teraz wiem,że tak nie ma.
mam bardzo niski próg bólu i nie wiem,jak wytrzymam,jeśli pojawią się takie problemy. Dlatego się boję. Bo nie mam na to planu.
 
Do góry