reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Kurcze,jedno i drugie. Mam uczucie jakby ktos mi wpuścił powietrze do brzucha. Do tego bóle w dole brzucha/podobne do okresowych ale takie trochę inne/Czuję jakby kłucie i w srodku jakby ktos przemeblowanie robił. Cala miednica mnie boli. Nie jest to ból nieznośny,ale daje się we znaki.Mam wrażenie jakby Dzidzia rosła w jakims extra szybkim czasie i przestawiala w srodku całe bebechy😆😆
Mnie bolą plecy z tyłu na dole bardzo i właśnie te wzdęcia (brzuch jak w 4 miesiącu 😂) nie biorę nospy bo jest rozkurczowa i kojarzy mi się z moimi silnymi bólami miesiączkowymi jakie zawsze miałam ☺️
 
reklama
Z aplikacji 5tydzien i 2 dni
No to idziemy krok w krok. Ja 5tc i 4 dzień. Czyli obie zaczęłyśmy 6:) Ja się troche boje tych bóli bo mam pierwszą ciaże i jestem po 35 roku zycia no ale....moje kolezanki tez tak rodziły i mialy normalne ciążę . Życzę Ci aby dzidzia nie robiła az takich przemeblowań jak u mnie:)
 
No to idziemy krok w krok. Ja 5tc i 4 dzień. Czyli obie zaczęłyśmy 6:) Ja się troche boje tych bóli bo mam pierwszą ciaże i jestem po 35 roku zycia no ale....moje kolezanki tez tak rodziły i mialy normalne ciążę . Życzę Ci aby dzidzia nie robiła az takich przemeblowań jak u mnie:)
To też moja pierwsza ciąża - lat 30 😁
 
reklama
Do góry