reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

O, a skąd jesteś, że dopiero teraz masz bezdeszczowy dzień i brakuje Ci słońca?
Lekarz mi mówił, że na zachodzie pierwsza wizyta w 12 tygodniu na standard, bo lekarze z tych krajów "a ogóle nie zajmują się podtrzymywaniem wczesnej ciąży". Byłam w szoku :o
U nas pewnie chodzi o te wszystkie zasiłki. Z tego co czytałam,jak ktoś nie jest pod opieką do 10dt to nie dostanie becikowe
 
reklama
Przywitam się i ja :)Choć u mnie dziwna sytuacja .Ostatnia miesiączka 25.06.Cykle nie regularne 35-44 .Byłam na monitoringu w 20 dc i 26 dc pecherzyk był ale nie pękł do tego czasu dlatego dr zaproponował w następnym cyklu zastrzyk .miesiączka nie przychodziła zrobiłam test A tu 2 kreseczki. Szok! Owulacja musiała być w 30 dc .Usg pokazywalo we wtorek 5tydzien pecherzyk z cialkiem. Niby się uspokoilam ale w domu zaczelam analizować , że być może był jeszcze jeden pecherzyk, który wcześniej pękł A dr tego nie zauważył i ciąża jest za mała:/ wizyta za 2 tygodnie
 
Gratuluje Kochana :* może wrzuciłabyś zdjęcia na watęk ze zdjęciami u nas na kwietniówkach? :)



Czyli jednak jakieś objawy były ;) mało, bo mało, ale jednak było


Dzień dobry. Witam się w ten na szczęście niedeszczowy dzień. Wczoraj u nas trochę słońce wieczorem wyszło, ale czemu o 21 jak się już kładłam do łóżka? Bardzo bardzo brakuje mi słoneczka.
Wczoraj położna się nie odezwała z tą zmianą wizyty. Nie panikuję, ale chciałabym wiedzieć na czym stoję. Piersi mnie malutko bolą, wszystko się zmieniło. Czuję się doskonale wręcz, tak jakby wszystkie dotychczasowe objawy powoli znikały. Z drugiej strony powinnam sie cieszyć, że jednak udało się zapisać na środę i to będzie 8+0, bo w normalnym toku czekałabym do prenatalnych w 12 tyg. Zawsze to miesiąc wcześniej jakby nie było.
Tez czekam na polozna,musialam wypelnic zgloszenie online i ma do mnie oddzwonic w ciagu 7 dni
 
U mnie dziś już 6+0, czyli zaczyna się 7 tydzień 🥰
Jestem taka w skowronkach i podekscytowana.


Zazdroszczę samego pomysłu wyjazdu w góry. Ja byłam tylko raz za czasów szkoły i to jak było -20 stopni... Marzy mi się wyjazd w lato..
Serio ja bym po prostu dużo spacerowała jeśli wszystko jest w porządku.
Ja tez zaczynam 6+0 dzis
 
O, a skąd jesteś, że dopiero teraz masz bezdeszczowy dzień i brakuje Ci słońca?
Lekarz mi mówił, że na zachodzie pierwsza wizyta w 12 tygodniu na standard, bo lekarze z tych krajów "a ogóle nie zajmują się podtrzymywaniem wczesnej ciąży". Byłam w szoku :o
Potwierdzam,w Polsce kraju mocno katolickim podtrzymuje sie zycie ile sie da
 
reklama
Islandia :) ogólnie od kwietnia pogoda była naprawdę fajna (oczywiście jak na Is), ale przez ostatnie 2 tyg prawie codziennie pada, a jak nei pada to niebo całe zachmurzone. Noce już się robią ciemne, koniec dobrego.
Tak, tutaj ciąża dopiero od 12 tyg, Nie wiem jak to jest, jeśli kobieta poroniła kilka razy, nie spotkałam się z tym więc się nie wypowiadam. Ale jak wszystko zawsze było ok albo jak ciąża pierwsza, to wszystko zaczyna się ok. 10-12 tyg. Położna kazała dzwonić ok.10 tyg.
Islandia! Jak pięknie! Choć rzeczywiście te niemal polarne noce muszą dawać się we znaki...
To super, że jednak udało Ci się w 8+0 zarezerwować wizytę! Daj znać, jak poszło :)
 
Do góry