reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ale super! Taka mała różnica! Moj synek ma 15 miesięcy, też chcieliśmy taką małą różnice właśnie i bardzo szybko się udalo od momentu starań.
A to mój 2 października skończy rok i też chcialiśmy szybko drugiego bobaska :D no i się udało :)

Dołączam do grona mam z małym synkiem na pokładzie. Młody we wrześniu bedzie miał 1,5 roku. Różnica między dziećmi będzie 2 lata. :)
 
reklama
To tak ja po wizycie, usg mają bardzo kiepskie pęcherzyk było widać mam przyjść za dwa tyg ale założył mi już kartę ciąży dał, skierowanie na badania. Według apki 6+3 ale może być młodsza zobaczyny co za dwa tyg powie

Mogła być późna owulacja, albo faktycznie wina kiepskiego usg. Martwić się jeszcze nie ma czym. :) Czekamy :)

Ja też mam dziś wizytę! O 18.30 trzymajcie kciuki. Liczę bardzo na serduszko, bo jestem w 7+2 i wczesna owulacja więc serduszko już musi być! :)
 
Właśnie w tym cyklu szybko mi testy ciążowe pozytywne wyszły, mi się wydaje że ma ciulatym sprzęt z czasów xxx :) No ale fajny lekarz powiedział co i jak i Juz mi o prenatalnych gadał :p
 
Nei wiem czy nadążasz za forum,ale ja wczoraj się przestraszyłam, bo mi przeszedł ból piersi o tak z dnia na dzień i dziś też zero bólu.
nie wydaje mi się żeby był to powod do strachu bo czytałam kiedyś, ze nie każdą kobietę bola piersi w trakcie ciąży. Ja póki nie plamie mam nadzieje, ze jest wszystko ok 😉 wizyta dopiero za 2 tyg. To będzie 9+6 wtedy
 
reklama
Do góry