reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ale super! Taka mała różnica! Moj synek ma 15 miesięcy, też chcieliśmy taką małą różnice właśnie i bardzo szybko się udalo od momentu starań.
Super a który jesteś tydzień? Przepraszam jak przeoczyłam ale nie prześledziłam jeszcze całego wątku, ja dopiero co schowalam staniki do karmienia tak się z tego cieszyłam bo mi juz tak zbrzydły a zaraz znów je będę wyciągać 😂
 
reklama
Według apki mam 6+1 czyli nie wiem który 🤣ale powiem ze z dnia na dzień jest tregedia, już się właśnie Zaopatrzylam w cole, imbir, herbatę z imbirem,rennie, mam takie mdłości że szok, od jedzenia mnie odrzuca, jak myślę że mam robić obiad to mi się rzygać chce.. boję się co będzie dalej a za tydzień lecimy na chrzciny do pl więc bedzie masakra.. Jakbym teraz pracowała to w tej cisxy bym raz dwa zeszła...
Nie boisz sie latac?
Ja tyle lat kombinowalam zeby nie zajsc jak lece do Pl,bo sie balam ze cos sie stanie i o ironio zaszlam(nie wiedzialam) polecialam dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i lecialam 24h pozniej.W 10 dni dwa loty we wczesnej ciazy...
 
Super a który jesteś tydzień? Przepraszam jak przeoczyłam ale nie prześledziłam jeszcze całego wątku, ja dopiero co schowalam staniki do karmienia tak się z tego cieszyłam bo mi juz tak zbrzydły a zaraz znów je będę wyciągać 😂
Spoko, dziewczyny się rozkręcają i ciężko nadążyć.
Jestem 5+5 i wychodzi termin na Kwiecień. Mój synek jest z Kwietnia też, także fajnie bo będzie różnica akurat dwóch lat :)

Co do staników to ja ciagle karmię ale tylko w wieczorem i w nocy więc poszły do kosza 😄
 
Kurcze, wiem, że się denerwujesz,ale dla mnie to jest coś nowego.
Poszłam do lekarza, żeby mi coś podpowiedział,ale nic się nie dowiedziałam. Spytał,czy boli mnie brzuch i tyle. Nic,że dobrze,czy źle. Potem każdy na forum pisał,żeby nie iść wcześniej niż 7/8,więc sobie ustaliłam wizytę w 7tc. Nie wiem,co jest normą,a co nie. Może ja uważam to za silne skurcze, a tak na prawdę dla lekarza będzie to zwykła rozciągająca się macica? Nie wiem tego, po prostu dla mnie wszystko jest nowe!
Mam ogólnie bardzo bardzo niski próg bólu - zwykła miesiączka mnie wykańcza, chociaż ból oceniam na 4/10. Te bóle też są w takiej granicy,ale występują tylko w nocy.
Od 2 dni czuję się w południe wręcz wyśmienicie i nie wiem,czy to jest kwestia,że już mi wszystko przeszło, czy się coś dzieje.
Ja się uczę, to moja 1 ciąża, może jest w porządku, a ja przesadzam, nie wiem tego.
Spokojnie kochana jestesmy tutaj zeby sie wysluchac,wspierac i doradzac
 
Nie boisz sie latac?
Ja tyle lat kombinowalam zeby nie zajsc jak lece do Pl,bo sie balam ze cos sie stanie i o ironio zaszlam(nie wiedzialam) polecialam dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i lecialam 24h pozniej.W 10 dni dwa loty we wczesnej ciazy...
A dlaczego mam się bać latać? Nie ma żadnych przeciwskazań, to jest jedynie nasza głowa.. Na necie nigdzie nie znajdziesz aby nie lecieć.. Jak bym się tak miała nastawiać to bym się bała winda z 10pietra zjeżdżać codziennie i zakupy targać 🤣
 
reklama
To tak ja po wizycie, usg mają bardzo kiepskie pęcherzyk było widać mam przyjść za dwa tyg ale założył mi już kartę ciąży dał, skierowanie na badania. Według apki 6+3 ale może być młodsza zobaczyny co za dwa tyg powie
Czyli w 7 tyg ciąży nie widział jeszcze zarodka...? Ciekawe ja za tydz mam 7 tydz ciazy czyli 6+2.i ciekawe co u mnie będzie widać 😔
 
Do góry