reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ciąża coraz starsza, więc i objawy słabsze. Pamiętajmy, że w tym wątku juz wyczerpał się limit na złe wiadomości. Zdecydowanie za dużo ich było
To czemu Wasze mamy mają Was? Żałują i dlatego teraz są antydzieciowi? Strasznie to przykre, że niektórzy nie myślą co gadają i mogą tym sprawić ból innej osobie.

Jaguar cześć! Dawno cię nie było, nie uciekaj juz [emoji14] mam wrażenie, że mało nas z tych które były na początku.

Kasia gratulacje bliźniaków, oby wszystko było ok.

Zwolniłam się z pracy i pojechałam pomoc mamie, ale ona już się fajnie ogarnęła. Chyba jakiegoś powera dostała.


Edit a i fajnie by było jakbyście sobie wrzuciły jakieś zdjęcia do profilu :-D czesto nie czytam nicków bo w biegu i nie wiem w sumie o kim czytam, a tak jakby koło nicku wyświetliło się jakieś zdjęcie w kółeczku, to bym kątem oka widziała ;-) oczywiście obojetnie jakie zdjecie, niekoniecznie wasze [emoji14]

Proszę zdjęcie gotowe :)

Oo ile nowych mam się pojawiło :) dzień dobry :)
 
Chodzi mi o to, gdzie mogę zakładać sprawe w sądzie w Polsce, jeśli dziecko mieszka w UK, nie mając meldunku w PL.
Czy może to być w miejscu zamieszkania jego ojca, który nie może dogadać się z była o kontakty z dzieckiem, które mu niemożliwia
Mam podobnie tylko dziecko mojego partnera mieszka w holandii ta mu nie pozwala się z nim widywać.. Też nie wiemy jak to ugryźć
 
Mam podobnie tylko dziecko mojego partnera mieszka w holandii ta mu nie pozwala się z nim widywać.. Też nie wiemy jak to ugryźć
Te baby czasem mają sieczkę zamiast mózgu 🤷‍♀️
Wydaje mi się, że tu bez prawnika się nie obejdzie.. lepiej wnosić do sądu jak użerać się z głupim. Nie wygra się z takimi, przewaga liczebna 🤷‍♀️
 
Te baby czasem mają sieczkę zamiast mózgu 🤷‍♀️
Wydaje mi się, że tu bez prawnika się nie obejdzie.. lepiej wnosić do sądu jak użerać się z głupim. Nie wygra się z takimi, przewaga liczebna 🤷‍♀️
No ok ale składac w pl czy w NL.. Dziecko nie ma obywatelstwa.. Jest Polakiem ale meldunku w PL nie ma.. Tylko mój partner ma ja nie wiem. Nerwy mam przez tą babę
 
reklama
Do góry