reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ewelinka tak mi przykro kochana :( trzymaj się i jak będziesz miała siłę dawaj znać co u Ciebie i Twojej gromadki [emoji8][emoji8] tulam mocno!!

Co do wyjeżdżania za granicę jednego z partnerów to dla mnie to absolutnie nie wchodzi w grę , nie wyobrażam sobie życia na odległość tym bardziej jak partnerka jest w ciąży czy są dzieci. Rozumiem , że czasami to siła wyższa i na prawdę podziwiam każdą z Was z osobna za wytrwałość i cierpliwość [emoji3590]

A co do nazewnictwa partnerów to u Nas stary też występuje chociaż częściej dziadu/ dziadówa [emoji1787][emoji1787] i absolutnie w żaden sposób ani ja ani on nie czujemy się urażeni [emoji1745] oboje mamy do siebie duży dystans i jednocześnie dużo szacunku :)

Podpisaliśmy dzisiaj umowę przedstepną kupna Naszego nowego mieszkania [emoji7][emoji7][emoji3590] ale się cieszę i opije to szklanką wody takie szaleństwo [emoji1787][emoji1787][emoji1751]
 
Cześć dziewczyny poszłam ... bo miał założyć mi kartę ciąży itd ... ale zaczęłam mocniej krwawić ... trochę ... i zbadał mnie ... i dziecko przestało się rozwijać serduszko nie bije ...
jutro mam się zgłosić w szpitalu 🥺🥺😢😭
Chciałam tylko napisać trzymajcie się kochane ... ja naprawdę byłam pewna ze tego maluszka urodzę 😓😥😰
Tak strasznie mi przykro...😪😪😢😢😭
Powiem tylko...trzymaj się kochana 🤗🤗🤗
 
Ufff ja już po wizycie, bardzo się stresowałam bo w niedziele w nocy wylądowałam na sor z krwotokiem ☹️ Dzidziuś jest waleczny bo mimo plamien od prawie 3 tygodni rozwija sie dobrze. Moj mąż się śmieje, ze to waleczny Leonidas 🤪 zaczynam 9 tydzień , karta ciąży założona. Niestety plamie bo łożysko jest lekko odklejone wiec czekamy na to co da mi kolejny dzień . Ale jestem dobrej myśli 🥰
 
Ja dzis chyba jak zasnie moj syn siądę i będę wyć, przewyje wieczór, w domu mam taki balagan a mój syn nic mi nie nie daje zrobić, wyje, ciągnie za rękę, wola non stop jestem tak zmęczona ze nieraz mysle jak ja dam radę z dwojka :((( a ma prawie 3 lata... Nie umie sie zając niczym sam:( a dodam, ze nie jestem z tych matek które dają sobie wejść na głowę bo gdybym mu dala to bym cale dnie siedziała z samochodzikami w rękach
Musialam sie wyżalić :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry