reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Pochwalilam się chyba wczoraj, że mnie wcale brzuch nie boli :) wczoraj mnie rozbolał ciagnela macica chyba z każdej strony nawet no spa nie pomogla, dziś czuje kucie takie bardziej pośrodku, i teraz pytanie do dziewczyn ponad 8tydz kuje Was intensywnie Macica jakby ktos Wam gwozdzie wbijal?
 
reklama
95 na czczo to cukrzyca? O kurcze. U mnie zawsze w normach było ze moze byc do 99 i coś koło tego się kręciłam przed ciąża. Właśnie czekam na badanie krwi i umieram z głodu :p ciekawe jaki ten cukier wyjdzie.
W ciazy normy sa zaostrzone jak wynik glukozy na czczo powyzej 92 to zazwyczaj zlecaja dalsze badania np krzywa. I w sumie slusznie, bo u wielu osob wyjdzie ok, ale sa tez takie przypadki jak ja- na czczo niby troche ponad norme, a krzywa beznadziejna.
 
Pochwalilam się chyba wczoraj, że mnie wcale brzuch nie boli :) wczoraj mnie rozbolał ciagnela macica chyba z każdej strony nawet no spa nie pomogla, dziś czuje kucie takie bardziej pośrodku, i teraz pytanie do dziewczyn ponad 8tydz kuje Was intensywnie Macica jakby ktos Wam gwozdzie wbijal?
W nocy mam tak ze czasem nawet budze sie przez to klucie🤷‍♀️ ale najczęściej to czuje jakby ktoś mi jajniki na plecy chcial wcisnąć takie rozpieranie masakra😫
 
Pochwalilam się chyba wczoraj, że mnie wcale brzuch nie boli :) wczoraj mnie rozbolał ciagnela macica chyba z każdej strony nawet no spa nie pomogla, dziś czuje kucie takie bardziej pośrodku, i teraz pytanie do dziewczyn ponad 8tydz kuje Was intensywnie Macica jakby ktos Wam gwozdzie wbijal?
Tak!!! Ja mam nospe 3 x 1 i tak czuje kłucie raz po lewej (tu jest Dzidzia❤), raz na środku, raz po prawej! Czasami az mocniej! Nie jest to ciągły ból, tylko cyk i znika. Dzis zapytam o to lekarkę. Ale juz @Monika2211 pytala i to ma nas nie martwić, ze to normalne ze tam Dzidzia rosnie i macica się powiększa . 😃
 
Tak!!! Ja mam nospe 3 x 1 i tak czuje kłucie raz po lewej (tu jest Dzidzia❤), raz na środku, raz po prawej! Czasami az mocniej! Nie jest to ciągły ból, tylko cyk i znika. Dzis zapytam o to lekarkę. Ale juz @Monika2211 pytala i to ma nas nie martwić, ze to normalne ze tam Dzidzia rosnie i macica się powiększa . 😃
W nocy mam tak ze czasem nawet budze sie przez to klucie🤷‍♀️ ale najczęściej to czuje jakby ktoś mi jajniki na plecy chcial wcisnąć takie rozpieranie masakra😫
A kuje Was bardziej u góry czy dołu bo wczoraj kulo u góry a dzis całkiem u dolu i to mnie trochę martwi
 
reklama
W ciazy normy sa zaostrzone jak wynik glukozy na czczo powyzej 92 to zazwyczaj zlecaja dalsze badania np krzywa. I w sumie slusznie, bo u wielu osob wyjdzie ok, ale sa tez takie przypadki jak ja- na czczo niby troche ponad norme, a krzywa beznadziejna.
U mnie na czczo 108 po godzinie 196 ( norma do 160) po 2 h 169 ( norma do 140) :(
 
Do góry