reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ale brałaś coś wtedy na to przeziębienie? Mi też się jakiś katar zrobił...jak tam czytam to nie jest dobrze... :/
Nie, wtedy nie, ale gdy bylam w ciazy z moim synkiem bylam jeszvze bardziej chora wtedy to mialam totalny katar, i okropne gardlo dawali mi w szpitalu ibuprofen ale wtedy bylam dwa razy bardziej chora i syn urodzil sie zdrowy
Tak więc teraz tylko domowe sposoby i za tydzień mam wizyte i sie martwie :(
 
No ja tym razem też, bo muszę się w terminie zmieścić jak teście przyjadą bo inaczej sama pójdę rodzic..więc napewno coś będę kombinować żeby malucha wygonić, 🤣
Wiesz, ja też chciałam córkę wygonić, ale u nas to była grubsza sprawa, bo kończyło nam sie wynajęte mieszkanie w innym mieście. Nie mielibysmy gdzie mieszkać, więc mała musiała wyjśc żebyśmy mogli wrócić do siebie. Robiłam wszystko co tylko znałam żeby akcja się rozkręciła. Byłam na kilku masażach szyjki, codziennie kilkanaście razy po schodach w wieżowcu, seks, sutki wszystko co znałam i nic. Wyszła dopiero 3 dni po terminie po masażu szyjki i przebiciu wód. Teraz wiem, że to wszystko w głowie siedziało, bo cały czas o tym myślałam. Z drugiej strony córka jak ma gdzieś wyjść, to też potrzebuje dużo czasu żeby się ogarnąć ;) a tak serio, to podejdź do tego na luzie, ze spokojną głową :)

Juz wiem dlaczego dupa mnie nie swędzi 😂😂😂😂

Wydało się :D

U mnie po terminie
Wyobraźcie sobie termin z Usg 6.12
Termin z OM 27.12
Urodzony 2.01

Cieszę się bo ma caly rok do przodu :) i to wywoływany bo jeszcze by siedział

A czym sugerowali się lekarze, terminem z om czy usg? Zazwyczaj biora pod uwagę usg, a u Ciebie to była bardzo duża róźnica między usg a urodzeniem, prawie miesiąc.


Wiecie dla mnie to jest teraz koszmar... W poronionej ciąży byłam chora, lekarze twierdzili ze moze byc to przyczyną ze mialam to przeziębienie a mialam intensywniejszy katar, po roku od poronienia wkoncu sie przełamaliśmy po tym smutku i znów... Na tym samym etapie przeziębienie i katar :( zamartwiam sie cosziennie i plakac mi sie chce ze życie jest niesprawiedliwe
Nie stresuj się, teraz bardziej zaszkodzisz tym maluszkowi niż przeziębieniem. Odpoczywaj, uspokój myśli, szybciej się wykurujesz. Zdrówka :*


Hej. Jadę za chwilę z psem do fryzjera. Na śniadanie zjadłam tylko banana, bo nie mam na nic ochoty, ale pomyślałam, że zajadę do pierkani przy okazji. Jak mi ostatnio pani zrobiła bułkę z masłem i warzywami, po tym jak byłam oddać krew, to mi bardziej smakowała niż taka z domu :D
Cieszę się, że już dzisiaj piąteczek :D Wczoraj policzyłam i do 1 marca zostało mi 111 dni pracy, ale mam jeszcze dwa dni wolnego to max 109. Nie brzmi to za dobrze :)
 
Ale czujesz się źle? Pytam bo ja np. mam przez cały czas katar ciążowy. Nos jest zapchany i mega przekrwiony. Co ciekawe w pierwszej ciąży miałam dokładnie to samo.
Właśnie też myslalam o tym czy to nie ciazowy katar ale mam ze tak powiem wodnisty bo oprócz kataru mi nic nie dolega i sama niewiem... Tym bardziej ze dwa dni przed katarem leciala mi krew z nosa ni z tego ni z owego, a Ty masz poprostu zapchany nos czy typowo katar lecacy z nosa :)
 
Wiesz, ja też chciałam córkę wygonić, ale u nas to była grubsza sprawa, bo kończyło nam sie wynajęte mieszkanie w innym mieście. Nie mielibysmy gdzie mieszkać, więc mała musiała wyjśc żebyśmy mogli wrócić do siebie. Robiłam wszystko co tylko znałam żeby akcja się rozkręciła. Byłam na kilku masażach szyjki, codziennie kilkanaście razy po schodach w wieżowcu, seks, sutki wszystko co znałam i nic. Wyszła dopiero 3 dni po terminie po masażu szyjki i przebiciu wód. Teraz wiem, że to wszystko w głowie siedziało, bo cały czas o tym myślałam. Z drugiej strony córka jak ma gdzieś wyjść, to też potrzebuje dużo czasu żeby się ogarnąć ;) a tak serio, to podejdź do tego na luzie, ze spokojną głową :)



Wydało się :D



A czym sugerowali się lekarze, terminem z om czy usg? Zazwyczaj biora pod uwagę usg, a u Ciebie to była bardzo duża róźnica między usg a urodzeniem, prawie miesiąc.



Nie stresuj się, teraz bardziej zaszkodzisz tym maluszkowi niż przeziębieniem. Odpoczywaj, uspokój myśli, szybciej się wykurujesz. Zdrówka :*


Hej. Jadę za chwilę z psem do fryzjera. Na śniadanie zjadłam tylko banana, bo nie mam na nic ochoty, ale pomyślałam, że zajadę do pierkani przy okazji. Jak mi ostatnio pani zrobiła bułkę z masłem i warzywami, po tym jak byłam oddać krew, to mi bardziej smakowała niż taka z domu :D
Cieszę się, że już dzisiaj piąteczek :D Wczoraj policzyłam i do 1 marca zostało mi 111 dni pracy, ale mam jeszcze dwa dni wolnego to max 109. Nie brzmi to za dobrze :)
[/QUOTE
Wiesz, ja też chciałam córkę wygonić, ale u nas to była grubsza sprawa, bo kończyło nam sie wynajęte mieszkanie w innym mieście. Nie mielibysmy gdzie mieszkać, więc mała musiała wyjśc żebyśmy mogli wrócić do siebie. Robiłam wszystko co tylko znałam żeby akcja się rozkręciła. Byłam na kilku masażach szyjki, codziennie kilkanaście razy po schodach w wieżowcu, seks, sutki wszystko co znałam i nic. Wyszła dopiero 3 dni po terminie po masażu szyjki i przebiciu wód. Teraz wiem, że to wszystko w głowie siedziało, bo cały czas o tym myślałam. Z drugiej strony córka jak ma gdzieś wyjść, to też potrzebuje dużo czasu żeby się ogarnąć ;) a tak serio, to podejdź do tego na luzie, ze spokojną głową :)



Wydało się :D



A czym sugerowali się lekarze, terminem z om czy usg? Zazwyczaj biora pod uwagę usg, a u Ciebie to była bardzo duża róźnica między usg a urodzeniem, prawie miesiąc.



Nie stresuj się, teraz bardziej zaszkodzisz tym maluszkowi niż przeziębieniem. Odpoczywaj, uspokój myśli, szybciej się wykurujesz. Zdrówka :*


Hej. Jadę za chwilę z psem do fryzjera. Na śniadanie zjadłam tylko banana, bo nie mam na nic ochoty, ale pomyślałam, że zajadę do pierkani przy okazji. Jak mi ostatnio pani zrobiła bułkę z masłem i warzywami, po tym jak byłam oddać krew, to mi bardziej smakowała niż taka z domu :D
Cieszę się, że już dzisiaj piąteczek :D Wczoraj policzyłam i do 1 marca zostało mi 111 dni pracy, ale mam jeszcze dwa dni wolnego to max 109. Nie brzmi to za dobrze :)
Kierowali sie terminem OM bo było duzo różnych terminow oprocz tego :)
 
Wiecie dla mnie to jest teraz koszmar... W poronionej ciąży byłam chora, lekarze twierdzili ze moze byc to przyczyną ze mialam to przeziębienie a mialam intensywniejszy katar, po roku od poronienia wkoncu sie przełamaliśmy po tym smutku i znów... Na tym samym etapie przeziębienie i katar :( zamartwiam sie cosziennie i plakac mi sie chce ze życie jest niesprawiedliwe
Ja tez mam jakis katar,nie spie w nocy i jeszcze do pracy na 8h jestem wykonczona.moze jakies leki dla dzieci sobie kup on jakies bardziej naturalne.Ja pamietam moja kumpela miala takie straszne napady wymiotow i okazalo sie ze cos z woreczkiem zolciowym,musieli jej wyciac jak byla w ktoryms tam tygodniu!nikt sie nie chcial podjac ale musieli.pisze to po to ze ona ani zadnych witamin nie mogla brac do tego miala narkoze zabieg leki po i i tak urodzila zdrowa córkę
 
Ja miałam 81... Doktor mówiła że super... Ty faktycznie masz wysoką[emoji17]
Tak stanowczo za wysoką :( od razu skonsultowałam wyniki z ginem i kazał do rodzinnej dzownic po skierowanie do diabetologa , już jestem umówiona na 22.09. szczęście w nieszczęściu że właścicielami poradni diabetologicznej są Ci sami ludzie co polikliniki w której prowadzę ciążę.
 
Ale czujesz się źle? Pytam bo ja np. mam przez cały czas katar ciążowy. Nos jest zapchany i mega przekrwiony. Co ciekawe w pierwszej ciąży miałam dokładnie to samo.
Pocieszyłam sie bo po Twojej wypowiedzi poczytalam o katarach i taki wodnisty moze byc na zmiany hormonalne lub alergie ktora w ciąży sie uaktywnia więc to mnie mega pocieszylo może nie jest tak źle 😀😀
 
reklama
Do góry