reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

O to u mnie podobna sytuacja. Byłam na wizycie 3 września i wtedy według wyliczeń z OM powinnam być w 7tc+2dni a lekarz stwierdził że ciąża o 2 tygodnie młodsza. Był pęcherzyk ale zarodka nie było. Kolejną wizytę mam dopiero 24 września , więc jeszcze sporo czasu. Biorąc pod uwagę wyliczenia lekarza to 24 września będzie dopiero 8 tydzień.
Trochę mnie tu nie było i milion postów do nadrobienia [emoji86] ale z moją aktywnością tutaj już raczej tak będzie[emoji6] za dużo pracy![emoji2372]

Rozmiarami waszych brzuszków jestem pod wrażeniem! U mnie nic nie widać, waga wciąż taka sama, zadnych zachcianek, mdłości, nic... poza sennością w pracy czuje się zajebiscie[emoji6]

Dzis jestem po drugiej wizycie i jestem trochę zmatwiona. Według OM 7t+4 i TP na 25.04, a dzis po wizycie według USG 5t+5d i TP na 8.05! Bombelek 3,3mm i widoczne migoczące serduszko ale tętno ledwo słyszalne 83/min. Nie wiem co myśleć... Gin kazal sie nie martwić i kolejna wizyta za równy tydzień żeby sprawdzić jak się bombelek rozwija. Jeśli wszystko prawidłowo, zapłodnienie musiało być dużo później niż myślimy.. Oby to była prawda!!! Trzymajcie kciuki[emoji173]
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie co zrobić.... Biorę duphaston 2 razy dziennie i została mi 1 tabletka na dziś wieczór a na rano już nie mam. Jutro po południu wizyta. I nie wiem czy może już dziś wieczór nie brać a zostawić na rano? Czy wziąść dziś a rano już nie i czekać do wizyty aż wypisze receptę?
 
Dziewczyny podpowiedzcie co zrobić.... Biorę duphaston 2 razy dziennie i została mi 1 tabletka na dziś wieczór a na rano już nie mam. Jutro po południu wizyta. I nie wiem czy może już dziś wieczór nie brać a zostawić na rano? Czy wziąść dziś a rano już nie i czekać do wizyty aż wypisze receptę?
Ja bym wziela rano,leki sie.jeszcze chwil powinny utrzymac w organizmie
 
U mnie w 6t6d serduszko było 124 i ginekolog powiedział że wszystko jest dobrze, mimo że różnica między Om a usg było 3 tygodnie, więc tak jak dziewczyny piszą jakby było bardzo niskie tętno to można się zastanawiać ale to też nie wróży od razu że będzie źle ☺️ ja już czekam z niecierpliwością na jutro, mimo że sama wizyta to już chciałabym pójść i porozmawiać z moim lekarzem ☺️ może uda się wcześniej usg zrobić niż w 12 tyg, trzymajcie kochane kciuki za moją fasolkę 😘
 
O kurcze, a ja miałam zamiar w przyszłym tygodniu jechać sama do Ikei do miejscowości oddalonej o godzinę😜 w takim razie może tez sobie odpuszczę, zwłaszcza ze tej wizyty dziś nie miałam😟
Kochane ja nie chce Was straszyć, to zalecenia mojej lekarki, a każda ciąża jest inna, ja mam prowadzić oszczędny tryb.
Na badania czy do lekarza biore taxi i jade 20 min.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Więcej co? Mój lekarz nie jest wylewny i chyba mu za to dziekuje. Ja nawet nie wiem z jaką prędkością biło serce mojego płodka w 9+4. Lekarz mi powiedział że bije prawidłowo i to mi wystarczyło...teraz przynajmniej się nie stresuje przy porównaniach z wami :)
Może się nie porównujcie bo to nakręca a myślę że jakby biło nieprawidłowo to każdy lekarz by wam to powiedział. :)
 
Do góry