reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny byłam wczoraj na USG jest wszystko dobrze bicie serduszka już jest 136 uderzen na minutę. Rozmiar pęcherzyka 4,8 ,a rozmiar zarodka 8.5 podobno wszystko prawidłowo jest to 7 tydzień i termin na 28.04 . Następna wizytę mam w 9 tygodniu ,a później prenatalne 14 października ;)
 
36 km nie możesz jechać? Przecież to jest jakies 40 minut jazdy? Jakie w tym zagrożenie lekarka widzi?😱 tak pytam, bo jeżdżę sporo autem, ostatnio nawet ok.40 minut jechałam sobie na wycieczkę pochodzić i nie pomyślałabym, ze cos nie tak...
Si 40 min, ale powiedziała poczekajmy! Ja mialam krwiak, krwawienie jednorazowo wiec dmucha na zimne. Nie przeszkadza mi to, bo pracuję zdalnie i Mąż robi zakupy.
Ja mialam abrazje w kwietniu. To ona woli bym była po 14 tygodniu by się ruszyć dzis 10+6. ❤
 
Hej dziewczyny byłam wczoraj na USG jest wszystko dobrze bicie serduszka już jest 136 uderzen na minutę. Rozmiar pęcherzyka 4,8 ,a rozmiar zarodka 8.5 podobno wszystko prawidłowo jest to 7 tydzień i termin na 28.04 . Następna wizytę mam w 9 tygodniu ,a później prenatalne 14 października ;)
Cudownie ❤ no to radość, gratulacje ❤ Serduszko się rozpędza ❤!
 
Dziewczyny czy wy pamiętacie może jaka prędkość bicia serca dziecka miałyście w 7 tygodniu? Wiem że normy są od 130 do 160 a czy 136 to nie za mało ?
 
reklama
Musiałaś mierzyć cukier glukometrem? Opowiedz coś więcej , dla mnie to kompletna nowość i jestem lekko przerażona
emoji3525.png
Nie musiałam, ale chciałam. Na czczo miałam 101 a po godzinie 139, więc wszystko na pograniczu i bałam się, że może być gorzej.
Nie martw się na zapas. Będzie dobrze 🙂

Tak czytam jakie suplementy bierzecie i zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie biorę ich za mało 🤔 z drugiej strony nie mam problemów z jodem, żelazem, ale jednak to zastanawiające?

A w jakich przypadkach miałyście przepisywany Duphaston? Nie przypominam sobie, żebym badała poziom progesteronu a lekarz mi go wypisał... Nie plamię (3 razy po badaniu pobrudzone wkładka), brzuch nie boli. To przez wiek?
 
Do góry