reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hejka, mało mnie tutaj na forum bo samopoczucie fatalne....pocieszam się że za miesiąc będzie lepiej. Mam sporo roboty w domu, dużo do szycia A leżę i nie mogę ogarnąć:(
Jutro wizyta, na 18.20 więc troche poczekam. Ostatnio serduszka nie było więc okaże się co dalej, wszystko albo nic.
Powodzenia,koniecznie sie odezwij😊
 
Dziewczyny a jak to jest z wyborem położnej u nas ? Dzis byla u mnie koleżanka, która tez jest w ciazy i mowila ze ona juz wybrała swoją położna ze dzwonila rozmawiały itd. A ja w ogole pierwsze słyszę o wyborze położnej nie wiem po co mi ktoś taki w ogole w pierwszej ciazy nie korzystałam z takich "usług "🤷‍♀️🤔
 
reklama
Do góry