reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, przykro mi z powodu Waszych strat.
Ja byłam na wizycie w czwartek, ale po dzisiejszych stratach dziewczyn zaczelam mieć duże wątpliwości czy wszystko dobrze. Jeszcze któraś dziewczyna napisała, że w jej poprzednjej straconej ciąży wszystko sie jakoś źle rozwijało. Po moich obliczeniach też jakoś średnio mi sie to podoba. Na pierwszym usg byłam w 6+2, i wtedy miedzy usg, a miesiączka było 5dni, 8dni później znowu miałam usg i było tylko 6+5 według usg, a w czwartek 2 tygodniu pozniej było tylko 8+2, także co usg to ciąża jakby coraz młodsza. Wiem, że ciąża to nie matematyka i obliczenia, ale jednak po dzisiejszych informacjach dziewczyn tutaj o tym, ze serduszko przestało bić i o informacji, że którejś z Was tez poprzedna ciąża się nie do końca dobrze rozwijała troche w panikę wpadłam.

Od dwóch dni leże plackiem przeziębiona, katar, gardlo, kaszel.. lecze sie tylko jakimis pastylkami do ssania, witamina C, i miodem.. Mam nadzieje, ze to nie bedzie miało złego wpływu na maluszka. Moja córka do przedszkola nie chodzi, ale moja siostra tak. Przyjechała do nas pobawić sie z córką z katarem, który przyniosła z przedszkola, i tym niewinnym katarem nieźle mnie zaraziła.
Jakieś dobre sposoby na przyśpieszenie dojścia do zdrowia?
 
reklama
Dzidziu, to kłucie w prawym jajniku mam prawie non stop. Czasem boli bardzo, bardzo mocno i też się tym martwię. Jutro wizyta więc odrazu powiem o tym lekarzowi. A ze śluzem u mnie słabo. Wcześniej czułam nawet, że coś kapie a teraz raczej sucho. Z tego co pamiętam, to w poprzedniej ciąży też na początku miałam sporo tego śluzu, a później była susza więc to chyba nic złego. Jedyne co mnie niepokoi to ten brzuch i stres przed jutrem oczywiście jest. Staram się nie zwariować i umilam sobie wieczór słuchaniem muzyczki 😊 Miłego wieczoru 😘
Monika to jutro po wizycie daj proszę znać co z tym sluzem i kłuciem.
Będzie dobrze i będziesz szczęśliwa, zobaczysz ❤🥰😘!
 
No i Mąż wcina makrele, wali na cale mieszkanie i sama nie wiem czy śmierdzi czy nie🤣 czyli czy zjadlabym czy nie?
W brzuchu jakby juz pusto (gdzie sie podziało ciasto z 18 😄 ?
My nie jemy ryb,tzn maz nie cierpi wiec my tez haha jakbym przynisola do domu makrele wedzona to by sie ze mna rozwiodl i spakowal wszystkie moje ciuchy w ktorych jadlam razem z talerzem i widelcem ktorego makrela dotknela haha
Kiedys koleznaka zrobila saltke z paluszkami krabowymi,wpierdzielal az mu sie uszy trzesly,ale nie wiedzial ze tam rybo cos jest.Jak mu powiedziałam mial takie wonty do mnie i takiego focha ze az mi glupio bylo.ze go nie uprzedzilam haha
 
reklama
Do góry