reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Powiem Wam ja się codziennie czuje tragicznie taka zmęczona strasznie nie mam chęci do niczego :( maz mnie denerwuje swoimi humorami nie polepsza sprawy
Tez czujecie sie takie osłabione?
Zgaga mi lekko przeszła zostala w lekkim stopniu wiec nie jest zle :)

Powiem Wam szczerze że ja dzisiaj pierwszy raz od dwóch tygodni wstałam i ugotowałam obiad na zaś, jutro/pojutrze, bo Mąż już idzie do pracy, ja pracuję zdalnie. Kończy nam się urlop i gotowanie klopsów z sosem i kalafiora wykończyło mnie jak przerzucanie tony węgla 🤣, aczkolwiek energię mam już większą a mdłości tylko z głodu.

Trochę mi ulżyło, że nie tylko ja taka wiecznie zmęczona jestem i mój mąż z tych co kompletnie niewyrozumiali są...mnie mój już do szału doprowadza i czekam z niecierpliwością na jutro jak wreszcie pojedzie do pracy i będę miała święty spokój, bo teraz na L4 z dupą w domu siedział i mu chyba odwala z tego powodu i dzień w dzień musi mnie z równowagi wyprowadzić z samego rana 😡😡😡
Ja nie powiem mu jest wyrozumiały, ale strasznie leniwy od dwóch tygodni proszę żeby sprzątnął, odkurzył mieszkanie, ja pościeram kurze, bo on tego nie lubi, ale nieodkurzone jest dalej 🙈.
W ubiegłym tygodniu 3 dni szedł za zakupy, a jak się wreszcie w piątek zdecydował, to najpierw pojechał do Castoramy, lampa nafotwa ważniejsza niż chleb i ser żółty dla mnie! (Jedna w domu jest, ale musza być 2, w razie blackoutu! 🙉
A dziewczyny, bo nie wiem czy było już pytanie jak się powtarzam to przepraszam ☺ mówiłyście już w rodzinie i znajomych, że jesteście w ciąży czy czekacie do 12 tygodnia? :) pytam z ciekawości co o tym myślicie ☺
Ja już Wspominałam że musiałam powiedzieć Mężowi, że odwołujemy wyjazd urlopowy i Mamie, która trochę się domyślała (case czemu nie chce herbaty z hibiskusem 🤣) i to są tylko te dwie osoby które wiedzą. Myślę że powiem właśnie po prenatalnych Siostrze, Tacie i Babci. Reszta dowie się przy okazji.
Strasznie mnie jajaniki kłują i bolą muszę brać nospe 😌 martwię się ze nie dotrwam do wizyty 😓
Kochana zobaczysz, że będzie dobrze i będziesz promieniować radością❤. Mi juz objawy przechodzą, cycki wcale nie bolą, 1 sutek jest bardziej wrażliwy. A mąż ma jakąś obsesję ciągle je łapac 🙈 i mówię za prawy możesz 😂, lewego zostaw.
 
reklama
Mamie, siostrze, bratu i babci już bo mam wsparcie reszcie mam zamiar zrobić niespodziankę w wigilię 😁😁😁😁 przyjechać w ciąży 😁😁😁
Ja powiem po drugim USG. Dziś bylam u rodzicow(jeszcze nie wiedza) i moja mama:"Dziecko jak ty pieknie wygladasz,kwitniesz" tak chciałam im juz powiedzieć,ale nie bylo meza ze mną a chcemy to razem przekazac😍
 
Dobra dziewczny teraz podbije stawkę...
Sny zwykle bardzo dziwne, nie ogarniam ich, ALE potrafię mieć taki erotyczny, że przez sen mam orgazm 🙈🤭!!! Serio 🙊!
Budzi mnie to oczywiście i martwię się o Dzidzię❤. No ale nie mam jak tego powstrzymać....!
Nawet w filmach juz nie patrzę na takie sceny, bo potem mi sie coś śni 🙈🙈🙈.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Powiem Wam szczerze że ja dzisiaj pierwszy raz od dwóch tygodni wstałam i ugotowałam obiad na zaś, jutro/pojutrze, bo Mąż już idzie do pracy, ja pracuję zdalnie. Kończy nam się urlop i gotowanie klopsów z sosem i kalafiora wykończyło mnie jak przerzucanie tony węgla 🤣, aczkolwiek energię mam już większą a mdłości tylko z głodu.


Ja nie powiem mu jest wyrozumiały, ale strasznie leniwy od dwóch tygodni proszę żeby sprzątnął, odkurzył mieszkanie, ja pościeram kurze, bo on tego nie lubi, ale nieodkurzone jest dalej 🙈.
W ubiegłym tygodniu 3 dni szedł za zakupy, a jak się wreszcie w piątek zdecydował, to najpierw pojechał do Castoramy, lampa nafotwa ważniejsza niż chleb i ser żółty dla mnie! (Jedna w domu jest, ale musza być 2, w razie blackoutu! 🙉

Ja już Wspominałam że musiałam powiedzieć Mężowi, że odwołujemy wyjazd urlopowy i Mamie, która trochę się domyślała (case czemu nie chce herbaty z hibiskusem 🤣) i to są tylko te dwie osoby które wiedzą. Myślę że powiem właśnie po prenatalnych Siostrze, Tacie i Babci. Reszta dowie się przy okazji.

Kochana zobaczysz, że będzie dobrze i będziesz promieniować radością❤. Mi juz objawy przechodzą, cycki wcale nie bolą, 1 sutek jest bardziej wrażliwy. A mąż ma jakąś obsesję ciągle je łapac 🙈 i mówię za prawy możesz 😂, lewego zostaw.
Bosz jak bym mnie maz za cyek zlapal to bym mu jajka urwala,tak mnie suty bola przy dotyku.
Moj ma inna prace i w kolko jest w pracy,zawsze sprzatalismy razem w weekend a teraz tylko ja z synem,musialam odkurzac czego nie cierpie i mnie juz brzuch bolal po tym
 
Dobra dziewczny teraz podbije stawkę...
Sny zwykle bardzo dziwne, nie ogarniam ich, ALE potrafię mieć taki erotyczny, że przez sen mam orgazm 🙈🤭!!! Serio 🙊!
Budzi mnie to oczywiście i martwię się o Dzidzię❤. No ale nie mam jak tego powstrzymać....!
Nawet w filmach juz nie patrzę na takie sceny, bo potem mi sie coś śni 🙈🙈🙈.


Haha zdążyło mi się właśnie niedawno, dwa razy taki sen że aż mnie ten, orgazm w nim obudził i tak nie wiedziałam czy to sen czy real hahaha
 
Bosz jak bym mnie maz za cyek zlapal to bym mu jajka urwala,tak mnie suty bola przy dotyku.
Moj ma inna prace i w kolko jest w pracy,zawsze sprzatalismy razem w weekend a teraz tylko ja z synem,musialam odkurzac czego nie cierpie i mnie juz brzuch bolal po tym
Wiesz ze i mnie boli brzuch zaraz po tym jak cos porobie w domu szkoda bo chcialam wysprzatac super dom
Mam koleżance (nieodpowiedzialna) ktora rzucała kamienie w ciazy na przyczepkę i wszystko ok...
trochę mała przestaje w to wierzyć ... im więcej chodzę tym bardziej leci i boli brzuch ... nie mogę sobie pozwolić w tyg na leżenie ... nikt za mnie tego nie zrobi 🙄🥺
Rozumiem Cie mając dzieci nie da sie tak poprostu leżeć ale idz na łatwiznę rob szybki obiad sprzataj tylko na bieżąco, a nie pamiętam masz leki na podtrzymanie tak?
 
reklama
Wiesz ze i mnie boli brzuch zaraz po tym jak cos porobie w domu szkoda bo chcialam wysprzatac super dom
Mam koleżance (nieodpowiedzialna) ktora rzucała kamienie w ciazy na przyczepkę i wszystko ok...

Rozumiem Cie mając dzieci nie da sie tak poprostu leżeć ale idz na łatwiznę rob szybki obiad sprzataj tylko na bieżąco, a nie pamiętam masz leki na podtrzymanie tak?
mam luteinę i duphaston 😉 teraz kazał mi brać po dwójna dawkę 🙈 tak bardzo bym chciała wytrzymać te dwa dni 🥺 ale jak mi sam powiedział przez tel ... na nic nie mamy wpływu 😓
 
Do góry