reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Bylam wszystko jest jak najbardziej w porządku! Dzidzia rośnie ❤ dziś 30,7mm, dokładnie 10+0. FHR 174. Zmierzyła mi tą grubość mięśnia macicy i jest to 8,9mm! ❤

A Dziewczyny przyszła poduszka-walek, ma 170cm długości 😃. Fajne to, w końcu kupiłam na allegro.
A ja zamówiłam wtedy to co ty na aliexpress 🙈🙈😂 jak przyjdzie najwyżej kupię sobie wypełnienie i ją wpakuje i może będzie ok 🙈🙈😂
 
reklama
Czy wy też macie brak apetytu i schudlyscie w ciąży ?
Przyznam szczerze że mdłości już mi przechodzą, ale mimo wszystko na wiele rzeczy nie mam ochoty, czasami nawet muszę coś zjeść na siłę, ale jak okaże się że mi to smakuje to zjem ze smakiem.
Ale przyznam też że to 3 godziny robię się już głodna. Absolutnym hitem są u nas kanapki z serem żółtym😋🍞🧀, mamy tu kilka fanek wraz ze mną, nawet nad ranem 😃😃😃.
Ja na pomiarach 13.08 mialam + 1kg a 24.08 -1kg, zatem to normalne, nie martw się 🙂.
 
Przyznam szczerze że mdłości już mi przechodzą, ale mimo wszystko na wiele rzeczy nie mam ochoty, czasami nawet muszę coś zjeść na siłę, ale jak okaże się że mi to smakuje to zjem ze smakiem.
Ale przyznam też że to 3 godziny robię się już głodna. Absolutnym hitem są u nas kanapki z serem żółtym😋🍞🧀, mamy tu kilka fanek wraz ze mną, nawet nad ranem 😃😃😃.
Ja na pomiarach 13.08 mialam + 1kg a 24.08 -1kg, zatem to normalne, nie martw się 🙂.
Ja na pewno przytyłam.😛 Nudnosci nie mam ciagle,takie napadowe akcje,ale mam je codziennie. Ja z kolei mogłabym codziennie jesc pizzę,kanapki z serem bialym i miodem i pomidorową. Odrzuca mnie od wszelakich uzywek .A papierosy smierdza niemilosiernie🤢
 
reklama
Do góry