reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Nie doczekałam wizyty, w południe zabolał mnie brzuch, wizytę miałam na 18, więc się położyłam i poczułam parcie pomyślalam, że tyle dni miałam zaparcia to może wreszcie się coś ruszyło, niestety ruszyła krew i tkanki w dużej ilości, zanim dojechałam nie było już co ratować.
Organizm oczyścił się sam, nie musiałam mieć łyżeczkowania, lekarz powiedział, że za miesiąc mogę starać się od nowa, ale nie wiem czy dam radę, pod upadłam psychicznie, a mam już dwójkę dzieci, więc nie wiem co dalej...
Bardzo mi przykro:( trzymaj sie kochana i nie trac nadziei
 
reklama
Dziewczyny, dostałam od innego lekarza bez związku z ciąża morfologię krwi do zrobienia. Wyszły dwa wskaźniki poniżej normy, świadczą niby o lekkim niedoborze żelaza. On mi tam napisał, że nie ma potrzeby konsultacji, bo nie ma to wpływu na dolegliwość z jaką u niego byłam.

Myślicie że wystarczy gin spytać czy mam suplementować żelazo? Rodzinnego właściwie jeszcze nie mam, nie wiem nawet jak się wybiera w luxmedzie. :D chyba w końcu się wybiorę bo ogółem mam od dziecka często siniaki i też dość często mi leciała krew z nosa przy zmęczeniu i nie tylko. Myślicie że to może mieć związek z tym żelazem?
 
reklama
Do góry