reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jeny, wy już wszystkie tak daleko, a ja dzisiaj 6t+1 😅.
Na razie normalnie pracuję, ale od jakichś 4 dni jest mi ciągle niedobrze a do tego jestem ciągle głodna. Jak coś zjem to jest mi podwójnie niedobrze. Na szczęście brak wymiotów.
Gin kazał mi się skontaktować z endo bo mam TSH 3,1. I wtedy mam mu dać znać co powiedziała.
Przez koronawirusa nawet nie mogę iść na normalną wizytę do endo.
Wkurzające to już.
 
reklama
A dziewczyny miała któraś z Was cięcie cesarskie? Jesli tak jak chciałybyscie urodzić po cc? Ja miałam 13 lat temu z powodu braku postępu porodu i jestem ciekawa jak to będzie w tym przypadku bo powiem szczerze to trochę obawiam się sn po cesarce.... 🤔
ja jestem po CC, a że nie minął jeszcze rok od poprzedniej cesarki to pewnie będę miała drugie CC...ja też się boję rodzić naturalnie po cc, jakoś się boję, że mi tam coś pęknie i będzie dramat
 
Hej dziewczyny
Mam 27 lat to moja pierwsza ciąża przed zajściem w ciążę zmagałam się z wysoką prolaktyna ,niedoczynnością tarczycy i guzami na tarczycy i wiecznie niska ferrytyna ale wkoncu udało mi się zajść w ciążę teraz tylko modlę się codziennie aby donosić szczęśliwie ;)
Obecnie jestem w 6 tygodniu termin mam na 28.04 czy któraś z was ma ten sam termin ? ;)
 
Byłam na USG w 5 tygodniu niestety nie było widać zarodka tylko sam pęcherzyk wielkości 0.56 czy któraś z dziewczyn miała tak samo ?teraz kolejne USG mam w 8 tygodniu powinno być już bicie serca na USG
 
I troszeczkę się martwię przez cały czas miałam mdłości bolały mnie piersi od dwóch dni objawy przeszły jakbym nie była w ciąży piersi nie bola i mdłości ustaly.. innych objawów nie mam czy któraś z was miała tak samo ?
 
reklama
Do góry