reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@modesty polecam jeszcze Matkę Boską Matemblewską :)

Ktoś się pytał co na swędzenie, ale nie mogę znaleźć kto :/ Więc mój gin na jakiś czas zmienił mi luteinę na podjęzykową i zalecił do mycia PlivaFem F, bo mówi, że do końca 1 trymestru żadnych maści nie można za bardzo stosować :/
Ja pytalam :) chyba poprosze o inna bo ona jak trochę wypływa to jakby sproszkowana i podrażnia :( kiedyś mialam takie globulki inne trochę to byly ok a ta to jakaś porazka...
Wiecie ze ja w 5m ciazy z synem mialam taki brzuch ze ludzie za nic w swiecie nie chcieli uwierzyc ze rodze za 4m i mysleli ze zmyślamy uwierzyli dopiero jak urodziłam no ale 30 kilo plus teraz na szczęście jestem lzejsza o 10 kg od wagi poczatkowej w tamtej ciazy i 0.5kg na plus muszę jakos pilnowac tego zeby nie przybrać tak ogromnie
 
Ja z córką 10, ale to każdy sie śmiał, że chyba w uszach, bo nie było widać. A brzuch mi się zaokrąglił dopiero w 6. Zawsze chciałam mieć ładny większy brzuszek 😍 no ale co będzie to będzie. Najważniejsze, żeby poszlo bez komplikacji i zdrowie było 😍
Dokładnie 😁. U mnie potem ten brzuchor było widać, bo ogólnie przytyłam tylko w tej części ciała i później było już problematycznie 😅. Chwilę po porodzie bardzo spadlam z wagi (terror laktacyjny.. Właśnie tego się boję. Jeden chłopiec wiecznie płakał i to była wina mojego mleka oczywiście... Bo się nazarlam.. I tak jadłam tylko obiad z gotowanego mięsa i piłam wodę.. Okazało się, że mały po 2tyg.mial martwicze zapalenie jelit) jak ich później rozdzielili między szpitale oddalone o 100km to mleko zaniklo :(. Jak już wróciliśmy do domu to nadrobilam te 10kg z hakiem. Druga ciąże zaczynam z tą samą waga :)
 
No hej 😁😁😁
Ja dziś się czuje rewelacyjnie ☺ w końcu mam ochotę na coś słodkiego 😁 😉 wcinam krówki 🙈🤷🏻‍♀️🤣 jak maluchy chodzą do szkoły to tak mi dni uciekają ze masakra 😊 ale zauważyłam ze nie mogę za bardzo szaleć ze sprzątaniem itd bo od razu brzuch boli 🥺
Moj dzis 2 dzien w przedszkolu i mam zamiar wysprzątac przez najblizszy czas dom na picus glancus bo z nim nic nie zrobie😁😁😁😁😁😁 mam nadzieję ze mi dopisze samopoczucie
 
No hej 😁😁😁
Ja dziś się czuje rewelacyjnie ☺ w końcu mam ochotę na coś słodkiego 😁 😉 wcinam krówki 🙈🤷🏻‍♀️🤣 jak maluchy chodzą do szkoły to tak mi dni uciekają ze masakra 😊 ale zauważyłam ze nie mogę za bardzo szaleć ze sprzątaniem itd bo od razu brzuch boli 🥺
Mnie tak na herbate wzięło, że szok. Tak mi się zachciało, że ze szkoły od małej to biegłam, żeby zrobić sobie herbatę 🤣 dobrze, że mam blisko 🤣
Mnie na owoce strasznie ciąga, jak przy młodej. Myślę, że córka mi się zapowiada 😍
 
My z chłopem myśleliśmy na początku nim trafiłam do lelarza, że może to bliźniaki skoro już widac, że los zwróci nam choć 1 w gratisie za te stracone. Ale to jednak ciąża pojedyncza.
W ubrania jednak dalej wchodzę, więc źle nie jest, ale spodnie w domu rozpinać już muszę, żeby było luźniej 🤣
Mój też ciągle pyta czy dwóch nie ma, że lekarz nie dopatrzył się może. Bo przecież fajnie by tak było bliźniaki i od razu parka 🤪😍 Se wymyślił hahaha
 
Dokładnie 😁. U mnie potem ten brzuchor było widać, bo ogólnie przytyłam tylko w tej części ciała i później było już problematycznie 😅. Chwilę po porodzie bardzo spadlam z wagi (terror laktacyjny.. Właśnie tego się boję. Jeden chłopiec wiecznie płakał i to była wina mojego mleka oczywiście... Bo się nazarlam.. I tak jadłam tylko obiad z gotowanego mięsa i piłam wodę.. Okazało się, że mały po 2tyg.mial martwicze zapalenie jelit) jak ich później rozdzielili między szpitale oddalone o 100km to mleko zaniklo :(. Jak już wróciliśmy do domu to nadrobilam te 10kg z hakiem. Druga ciąże zaczynam z tą samą waga :)
Mnie mała tak doiła. Z wagi spadłam 15 kg w niecałe 2 tygodnie. Byłam jak cień normalnie. Tyle że ona naprawdę wisiała na mnie 24/7. Była tak gruba, że miała 3 szyje, 4 uda, itd 🤣
 
reklama
Do góry