reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja tez nie miałam jakiegoś mega dużego, ale teraz to już naprawdę odstaje. Mamy w pracy koleżankę, która w 4 miesiacu wyglądała jak na końcówce..szefową do mnie wczoraj mówi, że będę wyglądać jak Ona 🙈😂
Są też plusy 🤪 w kolejce w sklepie już mnie kilka razy przepuscili i w autobusie robią miejsce 😂🙈
Ja z pierwszą córką prawie w ogóle nie miałam brzucha. W 9 miesiącu miałam taką delikatną małą piłeczkę. Luźniejsza bluza i w ogóle nie było widać, że jestem w ciąży. Na porodówce położne pytały mnie skąd w takim małym brzuszku tyle wód płodowych, bo lało się jak z Niagary 🤣
Teraz mam 9 tydzień i już się zaokrągla 😍
 
reklama
Ja z pierwszą córką prawie w ogóle nie miałam brzucha. W 9 miesiącu miałam taką delikatną małą piłeczkę. Luźniejsza bluza i w ogóle nie było widać, że jestem w ciąży. Na porodówce położne pytały mnie skąd w takim małym brzuszku tyle wód płodowych, bo lało się jak z Niagary 🤣
Teraz mam 9 tydzień i już się zaokrągla 😍
Podobno Z każda kolejna ciąża brzuch szybciej widać ja mam dwie stracone, ale mówią mi , że teraz nadrobie wszystko 🙈
 
Podobno Z każda kolejna ciąża brzuch szybciej widać ja mam dwie stracone, ale mówią mi , że teraz nadrobie wszystko 🙈
My z chłopem myśleliśmy na początku nim trafiłam do lelarza, że może to bliźniaki skoro już widac, że los zwróci nam choć 1 w gratisie za te stracone. Ale to jednak ciąża pojedyncza.
W ubrania jednak dalej wchodzę, więc źle nie jest, ale spodnie w domu rozpinać już muszę, żeby było luźniej 🤣
 
My z chłopem myśleliśmy na początku nim trafiłam do lelarza, że może to bliźniaki skoro już widac, że los zwróci nam choć 1 w gratisie za te stracone. Ale to jednak ciąża pojedyncza.
W ubrania jednak dalej wchodzę, więc źle nie jest, ale spodnie w domu rozpinać już muszę, żeby było luźniej 🤣
Ja przy bliźniakach miałam mały brzuch. Zaczął być widoczny w 5mies.jak w normalnej pierwszej ciąży. W 7 za to obwód miam 100cm 😁. Przytyłam 14kg
 
@modesty polecam jeszcze Matkę Boską Matemblewską :)

Ktoś się pytał co na swędzenie, ale nie mogę znaleźć kto :/ Więc mój gin na jakiś czas zmienił mi luteinę na podjęzykową i zalecił do mycia PlivaFem F, bo mówi, że do końca 1 trymestru żadnych maści nie można za bardzo stosować :/
 
Ja przy bliźniakach miałam mały brzuch. Zaczął być widoczny w 5mies.jak w normalnej pierwszej ciąży. W 7 za to obwód miam 100cm 😁. Przytyłam 14kg
Ja z córką 10, ale to każdy sie śmiał, że chyba w uszach, bo nie było widać. A brzuch mi się zaokrąglił dopiero w 6. Zawsze chciałam mieć ładny większy brzuszek 😍 no ale co będzie to będzie. Najważniejsze, żeby poszlo bez komplikacji i zdrowie było 😍
 
reklama
Lech Dudarewicz 😉
A Ty też z Łodzi?
Ze Zduńskiej Woli. 8 września mam wizytę u swojego gina, a pod koniec września mam zapisać się na genetyczne (nie pamietam, bodajże na 25 września). Badanie będzie przeprowadzał Kozarzewski. Ma certyfikat FMF, raz już u niego byłam na usg i wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Dudarewicz to chyba najczęściej powtarzające się nazwisko jeśli chodzi o usg genetyczne u nas.
 
Do góry