reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Kurczę mam nadzieję......na dziś moja wiedza jest taka ze nie umiem zmienić pieluchy czy boje sie trzymac male dziecko zeby mu krzywdy nie zrobic....wiec chyba duzo przedemną.😱😬
E tam wszystko z czasem przyjdzie jeszcze będziesz z zamkniętymi oczami zmieniac pieluchy hehehe ja niby niedawno trzymalam takiego maluszka na rekach a juz wszystko zapomnialam 🤷‍♀️ hehe
 
reklama
U mnie mimo, że waga nieco spadła to też mnie wybrzuszyło (nie mam narazie wzdęć). Trochę to szokujące, bo dopiero skończyłam 9 tc a ten brzuszek tak szybko zaczął się zaokrąglać. Czytałam, że w drugiej ciąży brzuszki pojawiają się znacznie wcześniej ale myślałam, że mnie po 14 latach przerwy od ostatniej ciąży to nie dotyczy 😂😂😂
Mam to samo 😂
 
Też się boję jak Wy, szczególnie, że już wszyscy w pracy wiedzą, gratulowali, a na pierwszym usg jak byłam był tylko pęcherzyk. W poniedziałek wizyta i mam zamiar dostać zwolnienie więc się wszystko okaże.

Na obawy pomaga mi fakt porannego i wieczornego oddawania dziecka w opiekę Matki Bożej i polecania Bogu. Bo właśnie w sierpniu byliśmy na pielgrzymce w intencji poczęcia i jakiś czas po powrocie pozytywny test. :)
 
Dziewczyny u mnie niestety jak przypuszczałam . Poronilam. To był bardzo wczesny etap, nie trzeba przejść czyszczenia tylko sprawdzać betę czy spada. Trzymam kciuki za was wszystkie i wasze dzieciątka .[emoji25][emoji25]
Tola, jest mi bardzo, bardzo przykro 😔 Ja wierzę, że tak jak marzyłaś zostaniesz znowu mamą. Serce pęka czytając każdy wpis o stracie, ale z drugiej strony jest mnóstwo mam, które mimo całego cierpienia i wszystkich problemów nie poddały się i tylko dlatego są teraz szczęśliwe. I wierzę, że u Ciebie tak samo. Ściskam Cię mocno!
 
No tak ja zalozylam luzna bluzke wybralam sie z moim malym na spacer, a sąsiad zapytal sie mojego malego będziesz miec siostre czy brata :) ogólnie brzuch mam z reguly plaski i maly ale teraz odrazu zrobil sie bam i to w 6 tyg facet sie domyslil 🤰🤔🤔
Ja tez nie miałam jakiegoś mega dużego, ale teraz to już naprawdę odstaje. Mamy w pracy koleżankę, która w 4 miesiacu wyglądała jak na końcówce..szefową do mnie wczoraj mówi, że będę wyglądać jak Ona 🙈😂
Są też plusy 🤪 w kolejce w sklepie już mnie kilka razy przepuscili i w autobusie robią miejsce 😂🙈
 
reklama
Do góry