reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny... Was nadrobić z rana... 😮
Tyle wiadomości..
Wstalam... 🤔Bez objawowo dzisiaj aż się zdziwiłam... Oby to tylko nie było nic złego... Trzymam kciuki za wizyty.. Lecę szykować dzieciaki do szkoły miłego dnia
Kilka dni temu wstalam bez objawow o wyłam sie ze nie ma i pewnie cos zlego minelo pol dnia wrocily😁😁😁 a tyle lez wylalam 😁😁😁
 
U mnie mimo, że waga nieco spadła to też mnie wybrzuszyło (nie mam narazie wzdęć). Trochę to szokujące, bo dopiero skończyłam 9 tc a ten brzuszek tak szybko zaczął się zaokrąglać. Czytałam, że w drugiej ciąży brzuszki pojawiają się znacznie wcześniej ale myślałam, że mnie po 14 latach przerwy od ostatniej ciąży to nie dotyczy 😂😂😂
 
Nie mysl wcale o tym każdy porod jest inny, sa kobiety które rodza rach ciach myśl ze będziesz do nich nalezec:)
Co do poradzenia sobie najgorsze pol roku potem juz z górki :)
Kazda mama będzie najlepsza mama dla swojego dziecka bo bedzie je kochac i dawac co najlepsze
A to ze jakies male wpadki sie zdarza to nie istotne każdy popełnia błędy, napewno sobie poradzisz po swojemu :)
Kurczę mam nadzieję......na dziś moja wiedza jest taka ze nie umiem zmienić pieluchy czy boje sie trzymac male dziecko zeby mu krzywdy nie zrobic....wiec chyba duzo przedemną.😱😬
 
reklama
Mozliwe🤪😂 tzn patrzę na swój. Ciężko mi już to ukryć przed kolezankami w pracy, które jeszcze nie wiedzą🙈 w jeansach już nie chodzę bo za ciasne wszystkie, jedynie leginsy i sukienki...ufff nie jestem sama🥰😂🙈
Ja wlasnie wcisnelam dżiny do pracy.......czuje sie jak serdelek.....nie byl to chyba najlepszy pomysł.😅
 
Do góry