reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja pęcherz dzien 2. Moj lekarz na urlopie, Pani w aptece dala mi tylko żurawinę w tabletkach.Miałam wrazenie ze boi sie cokolwiek mi dać. Mozliwosc kontaktu z lekarzem mam w piątek. Robię nasiadowki....i mam wrazenie ze wszystko sie mnie czepia jak rzep psiego ogona🥴
 
reklama
Dziewczyny, byłam na USG, wszystko książkowo jak to powiedział Pan doktor.
Przedstawiam Wam mojego Skarbka 😍
 

Załączniki

  • 20200901_180947.jpg
    20200901_180947.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 83
Hej mamuśki ♡
I rozpoczęcie roku szkolnego za mną. Urwanie głowy. Nie wspomnę o ograniczeniach w szkole..
Pęka mi głowa, poratowałam się już paracetamolem, ale śmiem wątpić, że mi pomoże. Jak radzicie sobie z bólem głowy? Zejdę normalnie. Cierpię na migreny i mi zawsze były potrzebne dawki końskie. Jak przetrwać w ciąży z takim bólem? 😔
 
Cześć dziewczyny.
Ja was opuszczam.[emoji24] byłam na wizycie, serce przestalo bic..[emoji174]
Lekarz mówił że mam odstawić leki na podtrzymanie i czekać na samoistne poronoenie kilka dni A jak nie to lyzeczkowanie. Dziewczyny, które może miały taka sytuację jak teraz ja powiecie mi coś więcej. Nie chce Wam przypominać tego bolu i straty. Wiem co czulyscie, ale nie wiem co robić, myśleć, czego się spodziewać. Może któraś mi pomoże i odpowie na parę pytań ( w wiadomości prywatnej nawet proszę)..

Życze Wam dziewczyny spokojnych, zdrowych, dotrzymanych ciąż i szeczsliwego rozwiazania..
 
A zmieniłaś dawkę jak zaszłaś w ciążę? Bardzo ci spadło żeby zaraz nie było nadczynności polekowej. Kiedy następny raz idziesz na krew? Ja mam teraz tsh 1.5, miesiac temu bylo 2.1 chyba biore od jakiegos czasu euthyrox 75, w ciąży nie zmienialam dawki
Nie zmieniałam dawki bo nie spada mi poniżej normy robilam 4razy juz wyniki ,przedostatni byl 0,96 a z przed tygodnia wyszedl 0,57 wiec poki co jest ok. Teraz bede robic pod koniec września ,ja biore letrox 75.
 
Cześć dziewczyny.
Ja was opuszczam.[emoji24] byłam na wizycie, serce przestalo bic..[emoji174]
Lekarz mówił że mam odstawić leki na podtrzymanie i czekać na samoistne poronoenie kilka dni A jak nie to lyzeczkowanie. Dziewczyny, które może miały taka sytuację jak teraz ja powiecie mi coś więcej. Nie chce Wam przypominać tego bolu i straty. Wiem co czulyscie, ale nie wiem co robić, myśleć, czego się spodziewać. Może któraś mi pomoże i odpowie na parę pytań ( w wiadomości prywatnej nawet proszę)..

Życze Wam dziewczyny spokojnych, zdrowych, dotrzymanych ciąż i szeczsliwego rozwiazania..
Przykro mi.. Ja ronilam w maju po odstawieniu leków zaczęłam mieć bóle jak na miesiaczke no może trochę bardziej bolesne... Do wytrzymania... Gorzej psychicznie.. Przestałam krwawić pojechałam na usg i zrobiłam betę... Oczyściłam się sama...a powiedz który tydz to był...
 
Cześć dziewczyny.
Ja was opuszczam.[emoji24] byłam na wizycie, serce przestalo bic..[emoji174]
Lekarz mówił że mam odstawić leki na podtrzymanie i czekać na samoistne poronoenie kilka dni A jak nie to lyzeczkowanie. Dziewczyny, które może miały taka sytuację jak teraz ja powiecie mi coś więcej. Nie chce Wam przypominać tego bolu i straty. Wiem co czulyscie, ale nie wiem co robić, myśleć, czego się spodziewać. Może któraś mi pomoże i odpowie na parę pytań ( w wiadomości prywatnej nawet proszę)..

Życze Wam dziewczyny spokojnych, zdrowych, dotrzymanych ciąż i szeczsliwego rozwiazania..
U mnie byl szpital ,jeden caly dzien lezalam bo upewniali się czy napewno ciaza obumarla .następnego dnia rano dostalam tabletki takie dopochwowe dwie i po nich dostalam masakrycznych skurczy ,krwotoku ogolnie koszmar i o 21 wieczorem szyjka w koncu sie rozszerzyła co miało wylecieć to wyleciało resztę wylyzeczkowali w znieczuleniu ogólnym. Jak się obudzilam nic juz nie bolalo ,przespałam noc i rano wyszlam do domu. Mialam krwawienia przez około 2 tyg ,a po kolejnych 2tyg dostalam okres tak obfity ze leciało mi po nogach. Sory ze tak dosadnie ale dokładnie tak to wyglądało. Bardzo Ci wspolczuje i łącze sie z Toba w bolu 😥🤗
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Ja was opuszczam.[emoji24] byłam na wizycie, serce przestalo bic..[emoji174]
Lekarz mówił że mam odstawić leki na podtrzymanie i czekać na samoistne poronoenie kilka dni A jak nie to lyzeczkowanie. Dziewczyny, które może miały taka sytuację jak teraz ja powiecie mi coś więcej. Nie chce Wam przypominać tego bolu i straty. Wiem co czulyscie, ale nie wiem co robić, myśleć, czego się spodziewać. Może któraś mi pomoże i odpowie na parę pytań ( w wiadomości prywatnej nawet proszę)..

Życze Wam dziewczyny spokojnych, zdrowych, dotrzymanych ciąż i szeczsliwego rozwiazania..
Tak bardzo mi przykro, kochana trzymaj się ❤️
 
Do góry