reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Co do wzdęć to bywa, że chodzę nadenta, aż mi się słabo robi, dziś mam przerwę, ale wiadomow dzień USG, załącza się stresik i wc...😉.

Ja już po USG.
Na USG Mały machał rączką, poruszał się, jest dokładnie 9+4, zgodnie z OM (26.06). Cudownie Go było zobaczyć ❤❤❤.
😊
 
reklama
Ponad 150 stron do nadrobienia 😅
Witam się po dość długiej nieobecności.
Mdłości i wymioty jak były tak są i mało co mi pomaga. Niestety taka moja uroda. 3 ciąża i jak dotąd chyba najbardziej daje mi w kość. Albo to już starość 😅
Za to okruszek ma się dobrze, 6+2.
Od dzisiaj darmowe leki dla nas. Wrzucam linka ze strony MZ

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, abyśmy w niezmienionym lub większym gronie dobrnęły do porodu 🙂 bez uciążliwych dolegliwości ciążowych ehhh... 😒
 
Ja jestem już po wizycie i słyszałam bicie serduszka 🥰🥰 aż mi się oczy szklane zrobiły 😊
wszystkie wyniki dobrze wyszły a na mdłości lekarz polecił mi picie herbatek z imbirem albo schłodzoną cole, i dostałam też zwolnienie na razie na 3 tygodnie, żeby te mdłości się trochę uspokoiły 🤪
Gratulacje :-) Który masz tydzień ? :-)
Ja czekam z niecierpliwością również na poniedziałek 😍
 
Dzień dobry :), czytam Was już od kilku dni, ale dopiero teraz się odzywam.
U mnie OM 24 lipca, wyliczyłam sobie termin na 30 kwietnia, ale zobaczymy jeszcze co powie ginekolog na drugiej wizycie.

Poszłabym na l4, ale umowę mam przedłużyć dopiero od września. Jednak boję się już, bo pracuję w zlobku. Już od jakiegoś czasu staram się nie podnosić dzieci, ale czasem się nie da... Jeszcze przyjdą infekcje, być może u mnie chęć wymiotów i jak tu być samej na sali z nimi? :/
Ale już najbardziej obawiam się cytomegalii, dostałam skierowanie od gin, ale podobno i tak ewentualne przeciwciała nic nie dadzą.
Niby tylko miesiąc, ale przeraża mnie ta wizja, szczególnie że w przyszłym tygodniu mam 2 razy jazdy i potem egzamin na prawko, bo wszystko się przesunelo przez covid i nie dość że pierwszy termin miałam późno, to później przez ten przestój aż 2 miesiące czekania... Jazdy przed lub po pracy więc praktycznie 11h cały czas w gotowości. Myślę czy by nie iść do szefowej, szczerze powiedzieć o co chodzi, bo niby kiedyś zapewniała żeby się nie bać. Z tego co widzę to w tak małej firmie i tak ZUS będzie przez większość czasu płacił. A jednak boję się jeszcze przez miesiąc pracować, to jednak nie jest praca za biurkiem, pierwszy trymestr jest wbrew pozorom ciężki.
Chyba jutro do niej pójdę. Tak tylko chciałam się wygadać. :)

Powiedziałam dzisiaj szefowej, było spoko, sama się domyśliła o co chodzi, bo już przed ślubem (2,5 miesiąca temu) mówiłam, że chcemy od razu dziecko. :D Bez problemu zwolnienie od kiedy chcę i będzie nowa umowa, nawet mówiła, żeby się nie przejmować dyspozycją innych opiekunek (a właśnie teraz mają dużą), bo nawet jeśli by trzeba było to ona zakasze rękawy, a zdrowie dziecka najważniejsze :) Ale widocznie rozumie, powiedziała, że poroniła pierwszą ciążę w pierwszym trymestrze. Potem miała dwójkę dzieci, teraz chyba 5 i 6 klasa. Cieszę się, bo dzisiaj już mnie mdliło, a teraz też jak już wszystkie koleżanki wiedzą to do końca tygodnia będą wyręczać czasem. A w poniedziałek wizyta u gin i zwolnienie.:) Tylko podwyżki nie będzie, a ogółem miała być, ale mało dzieci podobno :D
 
Tak biore bo mam niedoczynnosc. Wyniki mieszczą się w normie wiec jest ok
A zmieniłaś dawkę jak zaszłaś w ciążę? Bardzo ci spadło żeby zaraz nie było nadczynności polekowej. Kiedy następny raz idziesz na krew? Ja mam teraz tsh 1.5, miesiac temu bylo 2.1 chyba biore od jakiegos czasu euthyrox 75, w ciąży nie zmienialam dawki
 
reklama
Do góry