reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny może pomożecie.. [emoji85] nie wiem co i gdzie ustawić żeby przychodziły mi powiadomienia z aplikacji.
U góry na pasku jest "powiadomienia " Ale klikając w to żadnej reakcji..
Chce być z Wami na bieżącą Ale wchodzę po 2, 3 h i czasami jesteście nie do nadrobienia.[emoji39][emoji39] A jednak to by mi ułatwiło.[emoji6]
Ja myślę że ilość powiadomień na częstotliwość wpisów tutaj by mnie delikatnie mówiąc rozwalała 😂, ja mam sposób, że stoję na tej stronie na której skończyłam i lecę po kolei z lekturą 😉
 
reklama
Położna przeprowadzila wywiad przez tel, powiedziała, że tak się zdarza. Dopóki nie mam mocnych boli brzucha i ciemnej krwi to jest wszystko ok. Jak będzie się pogarszać, to mam jechać do stolicy do głównego szpitala, jak nie to do zobaczenia we wtorek. Tak to właśnie tutaj wygląda
A i plamie juz na brązowo
Dokładnie jeżeli możesz sobie pozwolić leż jak najwięcej. Jeśli masz lekarstwo oczywiście bierz i czekaj na wtorek, wszystko będzie dobrze zobaczysz 🤗.
 
Ja myślę że ilość powiadomień na częstotliwość wpisów tutaj by mnie delikatnie mówiąc rozwalała 😂, ja mam sposób, że stoję na tej stronie na której skończyłam i lecę po kolei z lekturą 😉

Dokładnie robie tak samo 👍

Leniuchowalam dzisiaj cały dzien a i tak nie chce mi sie jutro isc do pracy.. czytałam kiedy planujecie isc na l4 mi jesli zdrowie pozwoli mam nadzieje ze popracuje do lutego.. mysle ze jesli odejdę wczesniej to nie mam co wracać do pracy zważywszy na mojego prezesa.. umowę mam na czas nieokreślony ale wiecie jak jest..


Mam rozkminę kiedy powiedziec rodzicom o ciąży, czy po wizycie u gina 10.09 to bedzie 7/8 tydzień czy czekać do badań tj. około 12 tyg. Nie wiem 🤷🏻‍♀️
 
Położna przeprowadzila wywiad przez tel, powiedziała, że tak się zdarza. Dopóki nie mam mocnych boli brzucha i ciemnej krwi to jest wszystko ok. Jak będzie się pogarszać, to mam jechać do stolicy do głównego szpitala, jak nie to do zobaczenia we wtorek. Tak to właśnie tutaj wygląda
A i plamie juz na brązowo
A gdzie mieszkacie.?
 
Położna przeprowadzila wywiad przez tel, powiedziała, że tak się zdarza. Dopóki nie mam mocnych boli brzucha i ciemnej krwi to jest wszystko ok. Jak będzie się pogarszać, to mam jechać do stolicy do głównego szpitala, jak nie to do zobaczenia we wtorek. Tak to właśnie tutaj wygląda
A i plamie juz na brązowo
Przecież to jakiś żart..
Ja przy pozamacicznej mialam tylko krew i miałabym czekac az jajowód mi pęknie i dopiero poczuje ból i może być za późno? Wolne zarty normalnie.
Ja naprawdę sie cieszę, że nie dalam staremu się namówić na prowadzenie ciąży poza krajem..
 
Dokładnie jeżeli możesz sobie pozwolić leż jak najwięcej. Jeśli masz lekarstwo oczywiście bierz i czekaj na wtorek, wszystko będzie dobrze zobaczysz 🤗.

Innego wyjścia nie widzę :) myślę, że po prostu ostatnio za bardzo się przeciążyłam. Czułam się zmęczona, ale nadal robiłam to co musiałam. Dzieci w przedszkolu podnoszę, one też są ciężkie. Jeszcze wczoraj byłam na zakupach, w ikea kupiłam komodę i wszystko sama wkładałam do auta i z auta, bo mąż pojechał mamę przeprowadzać. Wiem, że nie powinnam, ale ja z tych "poradzę sobie".Pora zwolnić tempo.

Dokładnie robie tak samo 👍

Leniuchowalam dzisiaj cały dzien a i tak nie chce mi sie jutro isc do pracy.. czytałam kiedy planujecie isc na l4 mi jesli zdrowie pozwoli mam nadzieje ze popracuje do lutego.. mysle ze jesli odejdę wczesniej to nie mam co wracać do pracy zważywszy na mojego prezesa.. umowę mam na czas nieokreślony ale wiecie jak jest..


Mam rozkminę kiedy powiedziec rodzicom o ciąży, czy po wizycie u gina 10.09 to bedzie 7/8 tydzień czy czekać do badań tj. około 12 tyg. Nie wiem 🤷🏻‍♀️

A czemu czekasz do wizyty? Chcesz być pewna, że wszystko dobrze czy czekasz do bezpiecznego momentu?


A gdzie mieszkacie.?

islandia

Przecież to jakiś żart..
Ja przy pozamacicznej mialam tylko krew i miałabym czekac az jajowód mi pęknie i dopiero poczuje ból i może być za późno? Wolne zarty normalnie.
Ja naprawdę sie cieszę, że nie dalam staremu się namówić na prowadzenie ciąży poza krajem..
ja już jestem w 10. tyg ciąży. Miałam jedno usg, wszystko jest na swoim miejscu, to nie jest ciąża pozamaciczna.
 
Dokładnie robie tak samo 👍

Leniuchowalam dzisiaj cały dzien a i tak nie chce mi sie jutro isc do pracy.. czytałam kiedy planujecie isc na l4 mi jesli zdrowie pozwoli mam nadzieje ze popracuje do lutego.. mysle ze jesli odejdę wczesniej to nie mam co wracać do pracy zważywszy na mojego prezesa.. umowę mam na czas nieokreślony ale wiecie jak jest..


Mam rozkminę kiedy powiedziec rodzicom o ciąży, czy po wizycie u gina 10.09 to bedzie 7/8 tydzień czy czekać do badań tj. około 12 tyg. Nie wiem 🤷🏻‍♀️
Wzorowy weekend 👌.
Ja z konieczności odwołania wspólnego urlopu powiedziałam oczywiście Mężowi , a Mamie, też czemu 2 dni przed opłaconym wyjazdem nie jedziemy, ale domyśliła się 😄dlaczego nie chce pić herbaty z hibiskusem, sprytna jest co nie? 😃
 
reklama
Wzorowy weekend 👌.
Ja z konieczności odwołania wspólnego urlopu powiedziałam oczywiście Mężowi , a Mamie, też czemu 2 dni przed opłaconym wyjazdem nie jedziemy, ale domyśliła się 😄dlaczego nie chce pić herbaty z hibiskusem, sprytna jest co nie? 😃
A ja wlasnie patrze na sklad mojej cherbatki meliski z gruszka i co tam jest? Hibiskus....pije od kilku dni nie umarłam,ale pic juz nie bede.Ja pierniczę....😑
 
Do góry