reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej, ja jestem baran i byłam bardzo grzecznym dzieckiem 😂🙈
Dobrze się uczyłam i słuchałam starszych. Dopiero w szkole średniej byłam buntownikiem i pyskowalam ile się da. Do dziś to zostało haha
Mój brat też badań,
Nosz nie skończyłam, A wpadła odpowiedź...mój brat też baran, ale u Niego to na odwrót, w dzieciństwie mało słuchał rodziców, uparty i nie umiał przegrywać.
Teraz mam w pracy kierowniczke i ciężko z Nią żyć. Okropny charakter...ile ludzi, tyle opinii
 
reklama
Ja mam 4 rodzeństwa jak kiedyś za dzieciaka się kłóciło itd tak teraz każdy za sobą murem stoi, mamy taki wspaniały kontakt i dbamy o to żeby nasze dzieci miały też super kontakt z kuzynostwem :) i ja od zawsze mówiłam że max 3 dzieci nigdy nie chciałam jednego.
 
Zrobilam placki po cygansku,wyszly bardzo dobre,synek wcinal,ale tyle roboty ze juz tak szybko nie zrobie,chyba ze mi maz ziemniaki zetrze
Zjadlabym 😋😋😋
No właśnie uderzyłaś w sedno:) Ja wykonuję zawod związany z finansami. Ciągle jest wszystko na akord,10 rzeczy na raz i dokladają.Nikt nie patrzy ze ty masz juz full. Dziewczyna przede mną wytrzymała az 3 miesiące 😅 Muszę przemyslec wszystkie za i przeciw,bo nie chce zeby moje dziecko ucierpiało przez ten cały stres.
Zaraz pomyślę, ze jestes brokerem w jednym z warszawskich firm z nazwą "ex..." 😜

A ja mam Siostrę bliźniacze i razem z Mamą to najlepsze 2 przyjaciólki, murem za sobą stoimy.
Mój Mąż jedynak i ciężko mu z tym, chciałby mieć kogoś kto go wspiera np.z opieką nad starszą już matką. Zatem co czołowiek to historia.🥰

Czy aplikacja też Wam się psuje, ja mam problemy z kasowaniem liter przy pomylce, chowa mi się klawiatura po każdym skasowaniu 1 literki.🤔
 
Dziewczyny jeszcze apropo kofeiny w ciąży załączam fragment z książki „W oczekiwaniu na dziecko” wydanie z 2020 r.
Także jak widać, nie ma co tak zbytnio świrować z tym, że kawy czy herbaty w ciąży to już się nie napije 🤪
Tez mam i czytam :) Nie ma co świrować ale jednak wynika z tego że dzienny limit to jedna kawa + jedna herbata więc poszaleć tez sie nie da :p
 
Dziewczyny może pomożecie.. [emoji85] nie wiem co i gdzie ustawić żeby przychodziły mi powiadomienia z aplikacji.
U góry na pasku jest "powiadomienia " Ale klikając w to żadnej reakcji..
Chce być z Wami na bieżącą Ale wchodzę po 2, 3 h i czasami jesteście nie do nadrobienia.[emoji39][emoji39] A jednak to by mi ułatwiło.[emoji6]
 
Zjadlabym 😋😋😋

Zaraz pomyślę, ze jestes brokerem w jednym z warszawskich firm z nazwą "ex..." 😜

A ja mam Siostrę bliźniacze i razem z Mamą to najlepsze 2 przyjaciólki, murem za sobą stoimy.
Mój Mąż jedynak i ciężko mu z tym, chciałby mieć kogoś kto go wspiera np.z opieką nad starszą już matką. Zatem co czołowiek to historia.🥰

Czy aplikacja też Wam się psuje, ja mam problemy z kasowaniem liter przy pomylce, chowa mi się klawiatura po każdym skasowaniu 1 literki.🤔
🤣🤣🤣🤣nie nie trafilas,jestem księgową😉mi apka zawiesza pisanie czasem.
 
Położna przeprowadzila wywiad przez tel, powiedziała, że tak się zdarza. Dopóki nie mam mocnych boli brzucha i ciemnej krwi to jest wszystko ok. Jak będzie się pogarszać, to mam jechać do stolicy do głównego szpitala, jak nie to do zobaczenia we wtorek. Tak to właśnie tutaj wygląda
A i plamie juz na brązowo
 
reklama
Położna przeprowadzila wywiad przez tel, powiedziała, że tak się zdarza. Dopóki nie mam mocnych boli brzucha i ciemnej krwi to jest wszystko ok. Jak będzie się pogarszać, to mam jechać do stolicy do głównego szpitala, jak nie to do zobaczenia we wtorek. Tak to właśnie tutaj wygląda
A i plamie juz na brązowo
Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze. Leż i nie forsuj się za dużo.😘
 
Do góry