reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Kurcze ja wzcczesniej przed ciąża i do 5 tyg robiłam codziennie tyle km plus trening, a teraz nie mam sił nawet poćwiczyć wszystko poszło w odstawkę od miesiąca od kiedy się fatalnie czuje 🤢🤢 a tu jeszcze tyle czasu a z dnia na dzień jest gorzej 🤢😱
Teraz mam 8+3
U mnie identycznie😓 bardzo brakuje mi treningow, ale nie mam na nie kompletnie sily...
 
reklama
A w których tygodniach na usg widziałyście już te małe rączki i nóżki?
U mnie identycznie😓 bardzo brakuje mi treningow, ale nie mam na nie kompletnie sily...
Mi niestety też, miałam założenia że będę cwiczyc zdrowo się odżywiać trzymać dietę a póki co mi nic nie wychodzi, jem byle jak bo nic mi nie wchodzi, wszystko zdrowe mnie odrzuca🤢🤢
 
Dziewczyny a w którym rtg widziałyście na usg już nóżki i rączki? Ja mam jutro i jestem ciekawa czy coś takiego już będzie, będę 8+4
 
Nie. Mylisz się. Ja przerabiałam ciążę bliźniaczą w listopadzie. Jedno poroniłam 2 listopada, zaś po 2 tygodniach okazało się, że jest jeszcze 1 zarodek, poza macicą, który już trzeba było usunąć laparoskopowo. Byłam cały czas pod kontrolą dzięki bogu. I właśnie dlatego pilnuje się bety.
No ok, ale u tej dziewczyny były dwa pęcherzyki w macicy, a nie jeden w macicy, a drugi poza...to jest dla mnie niepojęte żeby lekarz nie sprawdził tego przed łyżeczkowaniem, nie wierzę, że nie zauważyłby drugiego dziecka...😳😳😳
 
No ok, ale u tej dziewczyny były dwa pęcherzyki w macicy, a nie jeden w macicy, a drugi poza...to jest dla mnie niepojęte żeby lekarz nie sprawdził tego przed łyżeczkowaniem, nie wierzę, że nie zauważyłby drugiego dziecka...😳😳😳
Miałam robione usg właśnie o to chodzi 🤦‍♀️ jak długo będziemy ten temat ciągnąć? Odechciewa mi się tutaj być. Nie musisz wierzyć a lekarzom też zdarzają się pomyłki.
 

Załączniki

  • IMG_20200828_155732.jpg
    IMG_20200828_155732.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 73
reklama
A w których tygodniach na usg widziałyście już te małe rączki i nóżki?
Mi niestety też, miałam założenia że będę cwiczyc zdrowo się odżywiać trzymać dietę a póki co mi nic nie wychodzi, jem byle jak bo nic mi nie wchodzi, wszystko zdrowe mnie odrzuca🤢🤢
u mnie w 8tc :) dokładnie na zdjęciu mam 8+4 wpisane :) normalnie widziałam małego człowieka już, a nie krewetke 🙈🙈🙈😁😊🤗😍
 
Do góry