reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

mieliśmy mieć ślub w czerwcu i pozniej starania o dzidziusia. Ze względu na wirusa 🤬 przełożyliśmy ślub na październik, ale postanowiliśmy nie przekładać już staran o dziecko tym bardziej, ze jestem już po jednej biochemicznej.. 😒 Mógłby się skończyć ten cyrk z wirusem, goście nam odmawiają wiec nie będzie imprezy z dj.. myśle, ze zrobimy tylko obiad, ciasto po kościele i tyle .. 🤷🏻‍♀️
no wszystko psują 😌 mnie to te kwarantanny dobijają 🙄🤷🏻‍♀️ i zamknięte przychodnie 🙈
 
reklama
Dziewczynki to moje maleństwo. Ma 2,5 cm 😍 Na usg super było widać jak rusza nóżkami i rączkami ❤ cudowne chwile popłakałam się..
co do samej wizyty chodzę prywatnie do lekarza, którego wszystkie koleżanki polecały, ale ja mam średnie odczucie.. jak mówiłam, ze bardzo bola mnie ledzwia, krzyż to odpowiedział, to za wczesny etap żeby bolał mnie kręgosłup, a jak powiedziałam, ze wczoraj bardzo złe się czułam bo męczą mnie mdłości, a wczoraj bolał mnie strasznie brzuch, był twardy i mdłości męczyły to powiedział, ze to znak, ze prawidłowo rozwija się ciaza.. kasuje nie małe pieniądze, a jak mówiłam czy łaskawie wypisze mi zaświadczenie, ze jestem w ciąży do pracy bo przecież muszę poinformować to, ze tak. Nie chodzi o to, ze chce l4, bo pracuje z domu i w październiku mamy ślub wiec wiadomo, ze na l4 nie chce iść, ale on nawet nie pytał czy pracuje, co robię.. ale zapłacić za wizytę 150 proszę. Jeszcze musiałam się wracać bo wypisał mi skierowanie na prenatalne do innego miasta, a chciałam zrobić u niego prywatnie, dowiedziałam się od kolezanek, ze on tez robi wiec nie ma dla mnie sensu jeździć po innych miastach i się narażać w jakiś większych placowkach. 😕 Jedyny plus taki, ze na prenatalne mogę przyjść z narzeczonym, no i ze widziałam maleństwo. Widziałam dziewczyny, ze u was po wizycie zmienił się termin porodu, pewnie z usg. Mi nic nie powiedział 😕
Jejuuuu jaki duży już! Ale Ci zazdroszczę 🤩🤩🤩 cudowne wieści i cieszę się bardzo razem z Tobą ❤️💛❤️
 
reklama
a ty jeszcze chodzisz przeziębiona czy coś gorszego ?
Na szczęście juz końcówka, ale do badań jeszcze chwilke poczekam zeby wyniki morfo nie wyszly jak z kosmosu. Wizytę mam 11.09 więc jakos specjalnie tez sie nie spieszę .
Super, że zdrowiejesz!!! Przez tydzień na tym etapie Dzidzia dużo rośnie.
Jak lekarka pozwoli mi się ruszyć z domu, to pójdziemy jak wyzdrowiejesz na dobre penwie nie na lody, a na goracą czekoladę na Dzielną do Frist Coffe! Zdrówka dla Was 😗
 
Do góry