reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
czy Ewelina sie odezwala ktos cos wie?
Ewelina @ pisze:
Matko kochane nie uwierzycie 🥰 stał się cud ... po całej nocy w szpitalu i z rana badaniach i tabletkach bylam przygotowana na najgorsze a maleństwo mimo moich zerowych objawów i krwotoku i plamien ma się wspaniale 😉 wyszłam po domu o 13 wybaczcie ze prędzej się nie odzywałam ... odsypiałam nie przespana noc
 
Matko kochane nie uwierzycie 🥰 stał się cud ... po całej nocy w szpitalu i z rana badaniach i tabletkach bylam przygotowana na najgorsze a maleństwo mimo moich zerowych objawów i krwotoku i plamien ma się wspaniale 😉 wyszłam po domu o 13 wybaczcie ze prędzej się nie odzywałam ... odsypiałam nie przespana noc 💗💙💗Zobacz załącznik 1168612
O matko, chyba jeszcze rzadna wiadomość tutaj nie ucieszyła mnie tak jak Twoja!!! 😁😁😁😊😊😊😍😍❤❤❤🤗🤗🤗 dzielny maluszek!!! Ogromnie się cieszę!!! 💖💖💖💖
 
Matko kochane nie uwierzycie 🥰 stał się cud ... po całej nocy w szpitalu i z rana badaniach i tabletkach bylam przygotowana na najgorsze a maleństwo mimo moich zerowych objawów i krwotoku i plamien ma się wspaniale 😉 wyszłam po domu o 13 wybaczcie ze prędzej się nie odzywałam ... odsypiałam nie przespana noc 💗💙❤️💗Zobacz załącznik 1168612
@Ewelina Jesteeees❤❤❤ i WIEDZIAŁAM NO WIEDZIAŁAM, że wszystko jest Ok, a Maluch rośnie 🤍🤍🤍
GrAtUlAcJe! 🎊🎉
 
reklama
Matko kochane nie uwierzycie [emoji3059] stał się cud ... po całej nocy w szpitalu i z rana badaniach i tabletkach bylam przygotowana na najgorsze a maleństwo mimo moich zerowych objawów i krwotoku i plamien ma się wspaniale [emoji6] wyszłam po domu o 13 wybaczcie ze prędzej się nie odzywałam ... odsypiałam nie przespana noc [emoji175][emoji170][emoji3590][emoji175]Zobacz załącznik 1168612
Super..[emoji173] wspaniała wiadomość.[emoji4][emoji4]
 
Do góry