reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo mialam napisac dopiero po usg ale jakoś nie daje sobie rady :( ciagle jestem nerwowa, raz mnie wkurzyla koleżanka to przezywam to jakby niewiem co to bylo, wczoraj mialam mala kolizje babka cofajac najechala na moje uchylone drzwi twierdząc ze je otworzylam w czasie gdy ona jechala a ja jej dosadnie wytłumaczyłam ze to nie prawda zdarcie miała lakieru dwie kropki na 1cm w dodatku ze swojej winy ale swoje nerwy musialam przejść i do tej pory to przezywam, syn moj w dzien nie chce chodzić na drzemke mimo ze sie przewraca ze zmeczenia a ja godzine probuje go polozyc na wszelkie sposoby i jakoś mi tak smutno i zle :((( Wy tez macie takie gorsze dni czy raczej euforia?


Ps widzę ze duzo mnie ominęło przez te kilka dni :) Ewelina dobrze ze wszystko skonczylo sie u Ciebie jak najlepiej ❤️ masz silnego kropka :) Gosiaczek mowila zeby nie nastawiać sie na najgorsze tylko wierzyć ze bedzie dobrze❤️ z tego co widze wszystkie macie sie dobrze ❤️
 
Ostatnia edycja:
Matko kochane nie uwierzycie 🥰 stał się cud ... po całej nocy w szpitalu i z rana badaniach i tabletkach bylam przygotowana na najgorsze a maleństwo mimo moich zerowych objawów i krwotoku i plamien ma się wspaniale 😉 wyszłam po domu o 13 wybaczcie ze prędzej się nie odzywałam ... odsypiałam nie przespana noc 💗💙❤️💗Zobacz załącznik 1168612
Świetna wiadomość ! dzielne dzieciątko❤
 
Wiem tylko ja po 1 ciąży miałam nadczynność tak że tsh było 0.01 później po roku się ustabilizowalo leki odstawione A teraz nagle wyszło mi tsh 9 czyli niedoczynność. Nie wiem skąd taka zmiana czy to stres spowodował że tak bardzo chciałam w ciążę zajść
Mi też skoczyło i skacze mi po zapłodnieniu, jest to niedoczynność ciążowa, dlatego koniecznie do endokrynologa, tymbardziej, że tsh masz wysokie
 
Będzie dobrze, nie ma innej opcji.
Ja siedzę w pracy i przysypiam, dziś też miałam badanie krwi i pierwszy raz prawie zemdlałam 😱
Ogólnie nie mogę spać w nocy, codziennie o 2 w nocy pobudka na siusiu i już do budzika oka nie zmrużę..
Ja się troszkę stresuję (ale tylko troszkę, bo przecież musi być dobrze) jak szefowa zareagowała na wieść o wczorajszym USG, mówię, że jest 5mm zarodek, a serduszka nie zobaczył, to aż Ona się popłakała, a ja ale że o co chodzi?? Przecież pojawi się za tydzień :( nosz kurczę i stresik się pojawia.
No, a żeby było mało, to bolą mnie plecy na dole, jakoś tak dziwnie...
Mnie krzyz bolal i to nie jest nic zlego,wiec sie nie denerwoj:)
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo mialam napisac dopiero po usg ale jakoś nie daje sobie rady :( ciagle jestem nerwowa, raz mnie wkurzyla koleżanka to przezywam to jakby niewiem co to bylo, wczoraj mialam mala kolizje babka cofajac najechala na moje uchylone drzwi twierdząc ze je otworzylam w czasie gdy ona jechala a ja jej dosadnie wytłumaczyłam ze to nie prawda zdarcie miała lakieru dwie kropki na 1cm w dodatku ze swojej winy ale swoje nerwy musialam przejść i do tej pory to przezywam, syn moj w dzien nie chce chodzić na drzemke mimo ze sie przewraca ze zmeczenia a ja godzine probuje go polozyc na wszelkie sposoby i jakoś mi tak smutno i zle :((( Wy tez macie takie gorsze dni czy raczej euforia?


Ps widzę ze duzo mnie ominęło przez te kilka dni :)
Oj u mnie tez fale nerwów co odbiło się na mężu. Nie powiem że mu się nie należało, ale może nie aż tak. No więc u nas ciche dni. Młody chyba już przeżywa bunt dwulatka bo od kilku dni jest nie do zniesienia. W dodatku jestem zła bo jutrzejszą wizyte przesuneli mi na 1.09 :( ehh.. A juz liczyłam że jutro usłyszę serduszko


@Ewelina @ super że wszystko ok. Oby już nie było żadnych akcji
 
Do góry