reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Zielona to kofeina, czarna tez ale w mniejszej ilości. Słaba można pić, ja pije 1 dziennie.
„Specjaliści uspokajają, że zielona herbatanie szkodzi ciężarnym i ich dzieciom pod warunkiem, że nie spożywa się jej zbyt wiele. Główną wadą tego napoju jest bowiem zawartość kofeiny. Ilość tej substancji w zielonej herbacie jest podobna lub niewiele niższa niż w przypadku herbaty czarnej. Zależy to od sposobu parzenia. Ciężarne kobiety powinny ograniczyć ilość przyjmowanej kofeiny do 200 mg dziennie. To w przeliczeniu 3–4 filiżanki. Należy przy tym pamiętać, że kofeina znajduje się także w kawie, napojach gazowanych, coli, napojach energetycznych i czekoladzie.”
 
Trzeba być dobrej myśli. Rozgosc się czekając na majówki 🥰
Martwię się bo przed ciążą wyszło mi wysokie tsh I nie zdążyłam nawet skonsultować z lekarzem A dzisiaj zrobiłam test i jest pozytyw. Nie powinno się zachodzic w ciążę przy wysokim tsh teraz jestem na urlopie i obgryzam paznokcie. Staraliśmy się to 3 cykl aż zrobiłam badania i tsh wysokie i nagle ciąża...
 
Martwię się bo przed ciążą wyszło mi wysokie tsh I nie zdążyłam nawet skonsultować z lekarzem A dzisiaj zrobiłam test i jest pozytyw. Nie powinno się zachodzic w ciążę przy wysokim tsh teraz jestem na urlopie i obgryzam paznokcie. Staraliśmy się to 3 cykl aż zrobiłam badania i tsh wysokie i nagle ciąża...
musisz się koniecznie skontaktować z endokrynologiem, chociaż teleporada, bo tsh trzeba kontrolować w ciąży
 
reklama
musisz się koniecznie skontaktować z endokrynologiem, chociaż teleporada, bo tsh trzeba kontrolować w ciąży
Wiem tylko ja po 1 ciąży miałam nadczynność tak że tsh było 0.01 później po roku się ustabilizowalo leki odstawione A teraz nagle wyszło mi tsh 9 czyli niedoczynność. Nie wiem skąd taka zmiana czy to stres spowodował że tak bardzo chciałam w ciążę zajść
 
Do góry