reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Was kochane też boli lekko podbrzusze? Mnie trochę cmi, lekarz mi mówił że to normalne na tym etapie. Nie plamie na obecną chwilę. Powiem Wam ze obawiam się o tą ciążę😑
 
Mamy tak samo na imie, ten sam tydzień obecnie i wizytę w tym samym dniu 8 września xD
Cześć, nieśmiało również dołączam do kwietniowych mam :). Co prawda mam obecnie ciąże zagrożoną przez krwiaka i jestem już po jednej stracie, ale czytając wasze wpisy i radość z wizyt gdy słyszycie pierwszy raz bicie serduszka poprawia mi humor. Jestem w 5t+5 według USG, wizytę kontrolną mam dopiero 8 września i liczę że usłyszę wtedy pierwszy raz bicie serduszka, nie mogę się już doczekać :D
 
Dziewczyny, wyniki moczu, z czego nic nie rozumiem. Pomożecie?
Drugie zdjęcie wyniki z krwi, które też dla mnie to czarna magia..
 

Załączniki

  • 20200827_144639.jpg
    20200827_144639.jpg
    101,5 KB · Wyświetleń: 62
  • 20200827_144502.jpg
    20200827_144502.jpg
    98 KB · Wyświetleń: 60
Dziewczyny, wyniki moczu, z czego nic nie rozumiem. Pomożecie?
Drugie zdjęcie wyniki z krwi, które też dla mnie to czarna magia..
mocz wskazuje na infekcje, konieczna jest konsultacja, tymbardziej, że barwa moczu jest brązowa, a powinna być słomkowo żółta albo żółta i mocz przejrzysty, a nie mętny...nabłonki też wskazują na infekcje, a co do krwi to nie mam pojęcia co to jest to Rubella IgG to różyczka?
 
reklama
mocz wskazuje na infekcje, konieczna jest konsultacja, tymbardziej, że barwa moczu jest brązowa, a powinna być słomkowo żółta albo żółta i mocz przejrzysty, a nie mętny...nabłonki też wskazują na infekcje, a co do krwi to nie mam pojęcia co to jest to Rubella IgG to różyczka?
Różyczka. Ale przechodziłam w dzieciństwie mi się wydaje.
Myślisz że z tym moczem moge czekac do wizyty 18.09?
 
Do góry