reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Będzie dobrze, nie ma innej opcji.
Ja siedzę w pracy i przysypiam, dziś też miałam badanie krwi i pierwszy raz prawie zemdlałam 😱
Ogólnie nie mogę spać w nocy, codziennie o 2 w nocy pobudka na siusiu i już do budzika oka nie zmrużę..
Ja się troszkę stresuję (ale tylko troszkę, bo przecież musi być dobrze) jak szefowa zareagowała na wieść o wczorajszym USG, mówię, że jest 5mm zarodek, a serduszka nie zobaczył, to aż Ona się popłakała, a ja ale że o co chodzi?? Przecież pojawi się za tydzień :( nosz kurczę i stresik się pojawia.
No, a żeby było mało, to bolą mnie plecy na dole, jakoś tak dziwnie...
Mnie też ok lecy aż nie wiem jak siedzieć. Może dzidzia wpycha jelita na plery i uciskają jakiś nerw i od tego te bóle
 
reklama
Różyczka. Ale przechodziłam w dzieciństwie mi się wydaje.
Myślisz że z tym moczem moge czekac do wizyty 18.09?
Aha to to chyba znaczy, że przechodziłaś różyczkę, a z moczem nie wolno czekać, bo infekcja układu moczowego nieleczona może prowadzić do poważnych problemów z nerkami i jest niebezpieczna w ciąży, musisz chociaż tel się skonsultować z ginekologiem i powiedzieć co i jak i jak możesz to wyleczyć
 
mocz wskazuje na infekcje, konieczna jest konsultacja, tymbardziej, że barwa moczu jest brązowa, a powinna być słomkowo żółta albo żółta i mocz przejrzysty, a nie mętny...nabłonki też wskazują na infekcje, a co do krwi to nie mam pojęcia co to jest to Rubella IgG to różyczka?
Tak różyczka
Różyczka. Ale przechodziłam w dzieciństwie mi się wydaje.
Myślisz że z tym moczem moge czekac do wizyty 18.09?
Tak dlatego 1 wynik jest wysoki, że przeszłaś ja w dzićiństwie, a drugi pokazuje, że teraz nie chorujesz.
Skonsultuj wyniki moczu teraz, może teleporada? Może jest jakiś stan zapalny w organizmie? Może zrobi dodatkowe badania lekarz?
 
reklama
Do góry