reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja słyszałam tylko o serach pleśniowych, surowym mięsie i surowych jajkach. No i coś o herbacie zielonej. Herbate czarną pije, ale od zawsze słabą więc nie będę jej ograniczać
 
reklama
Sporo na wkładce. I jak się podcieram to na papierze [emoji19]
Sprawdzić warto, ale mi na bezowe plamienie skromne, lekarka dała luteine i pomogło. Ja myślę, że u Ciebie Maluch rozwija się i jest OK. Będziesz spokojniejsza, a przypomnij proszę, który tydzień, miałaś już wizytę?
 
Będzie dobrze, zobaczysz 😘 na pewno pojawi się w 6 tygodniu. U mnie w poprzednich ciążach, które niestety straciłam, w 5 tyg nie było jeszcze nic widać, nawet pęcherzyka. Mnie też bolał krzyż jak na okres. Spać nie mogłam, stary masował, żeby ulżyło.
Głowa do góry, wierzę, że będzie dobrze ♡


Moja śp. Siostra piła czerwoną herbatę na diecie odchudzającej. Rzekomo dobrze działa na przemianę materii.
Może dlatego nie powinno się pić? Może ma to jakiś związek?
ktoś tu napisał, że może wywoływać skurcze, myślę, że nie bez powodu lekarze mówią, że nie powinno się jej pić
 
Sprawdzić warto, ale mi na bezowe plamienie skromne, lekarka dała luteine i pomogło. Ja myślę, że u Ciebie Maluch rozwija się i jest OK. Będziesz spokojniejsza, a przypomnij proszę, który tydzień, miałaś już wizytę?
Dzisiaj jest 8+6. Na wizycie byłam w poniedziałek i było wszystko ok. Serduszko biło dzidzia spora 2cm...
 
O to w sieci było, że można, zatem odstawie, bo piłam 1 dziennie, dla urozmaicenia, bo juz nie wiem co mozna pic: czarnej nie, owocowe maja hibiskus, zatem też nie, kawy nie. Zatem pije duzo wody, melise, rumianek i miętę.
A czemu czarnej nie? Bo ja teraz głównie pije czarną, bo zielona przestała mi wchodzić 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Do góry