reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej dziewczyny
Moja beta:
17.08.2020 15223
21.08.2020 21643

Z moich obliczeń wynikało że powinnam mieć około 40tyś ... Czy coś jest nie tak ? :-(
myśle ze fajnie ze rośnie ... ja tobie powiem ze nawet jak teraz miała bym robić znowu betę to strata czasu 😉 i niepotrzebnych nerwów , bo co ma być to i tak będzie i tak jestem nastawiona 🤔🤔🤷🏻‍♀️
Tez taj mysle ważne ze jest przyrost a na tym etapie juz jest duzo mniejszy mowia ze po 6 tys nie ma juz co robic bety bo niepotrzebny stres teraz najwazniejsze usg
 
reklama
Tez taj mysle ważne ze jest przyrost a na tym etapie juz jest duzo mniejszy mowia ze po 6 tys nie ma juz co robic bety bo niepotrzebny stres teraz najwazniejsze usg
Dokładnie, mój lekarz to wręcz zabronił mi robić bete po 21tys i myślę, że gdyby nie wcześniejsze poronienie i biochemiczna to wg bym żadnej bety w ciąży nie robiła, bo pewnie bym nawet nie wiedziała, że coś takiego jest 😳🙈😝
 
ja naprawdę nie wiem skąd wy bierzecie tych lekarzy, ja w pierwszej ciąży chodziłam na NFZ, wizyty co miesiąc, lekarz rewelacyjny, bardzo miły, wszystko pokazywał, tłumaczył, wszystkie badania na skierowanie, więc nie zapłaciłam ani 1zł, do tego jak stwierdził, że mogę mieć za mało wód to zaraz mi szukał u siebie w szpitalu miejsca, teraz chodzę prywatnie do luxmedu, bo mąż wykupił nam w pracy pakiet za 100zł i mam w tym prowadzenie ciąży i wszystkie badania na skierowanie, więc też za badania nic nie płacę, a lekarz też bardzo fajny i sprzęt super, dlatego zdecydowałam się do niego chodzić...ja płacę tylko za prenatalne, czyli przez całą ciąże 500zł, chyba, że chciałabym zrobić jeszcze prenatalne w 33 tygodniu, ale to już nie jest obowiązkowe, także współczuję tych waszych lekarzy, bo ja na moich złego słowa powiedzieć nie mogę
Oj trzeba trafić! Ja mam luxmed pakiet comfort + prowadzenie ciąży! Owszem badania z krwii i USG za darmo, ale sprzęt jaki maja w Warszawie to starocie, wiztyta trwa 5 min z opisem!!! Dlatego dla pewności robię USG też prywarnie.
Znalazlam sobie fajna prowadząca lekarke i to jest ok.
Druga do, której chodzę prywatna praktykuje też w Szpitalu ginekologiczno-położniczym, mam z nią kontakt nawet w weekendy, @ i telefonicznie, czy szybki sms.
Na NFZ nie próbowałam w 1 ciąży podczas wybuchu pandemii obdzwanialam placówki i NIKT nie chciał przyjąć, nikt!!!
Ja mam 36lat i przysługują już badania prenatalne wg Link do: Program badań prenatalnych | Pacjent mam.skierowanie i ustalony termin badania.
 
Dziewczyny czy też Was ssie?
Ja mam mdłości tylko jak jestem głodna albo na zapachy, np. na papierosa ostanio mialam juz torsje, jak mialam na ulicy! Zatem zastanawiam się, bo dużo z Was pisze, ze nie może patrzec na jedzenie i się zmusza, ja bym jadła co 2h 🤣
 
Oj trzeba trafić! Ja mam luxmed pakiet comfort + prowadzenie ciąży! Owszem badania z krwii i USG za darmo, ale sprzęt jaki maja w Warszawie to starocie, wiztyta trwa 5 min z opisem!!! Dlatego dla pewności robię USG też prywarnie.
Znalazlam sobie fajna prowadząca lekarke i to jest ok.
Druga do, której chodzę prywatna praktykuje też w Szpitalu ginekologiczno-położniczym, mam z nią kontakt nawet w weekendy, @ i telefonicznie, czy szybki sms.
Na NFZ nie próbowałam w 1 ciąży podczas wybuchu pandemii obdzwanialam placówki i NIKT nie chciał przyjąć, nikt!!!
Ja mam 36lat i przysługują już badania prenatalne wg Link do: Program badań prenatalnych | Pacjent mam.skierowanie i ustalony termin badania.
to u nas w Poznaniu placówki Luxmedu są wyposażone w bardzo dobry sprzęt, a szpitale niestety w jeden z najgorszych i nawet lekarze przyjmujący w prywatnej klinice mają sprzęt pozostawiający wiele do życzenia...bylam też 4.08 potwierdzić ciążę u lekarza, do którego chodziłam w pierwszej ciąży i powiedział mi, że mogę się do niego umawiać na NFZ bez problemu, ale ze względu na to, że jednak to poradnia w szpitalu pełna ludzi i bardzo kiepski sprzęt to zdecydowałam się na luxmed, tymbardziej, że ten lekarz, do którego chodzę pracuje również w szpitalu w Poznaniu, więc to nie jest żaden lekarz z przypadku :)
 
Dziewczyny czy też Was ssie?
Ja mam mdłości tylko jak jestem głodna albo na zapachy, np. na papierosa ostanio mialam juz torsje, jak mialam na ulicy! Zatem zastanawiam się, bo dużo z Was pisze, ze nie może patrzec na jedzenie i się zmusza, ja bym jadła co 2h 🤣
u mnie trochę tak trochę tak wczoraj miałam apetyt 😉 a dziś już się zmuszam .... słodkie nie pamietam kiedy miałam ost w ustach 😉 ważne ze nie mam mdłości resztę zniosę godnie 😂
 
to u nas w Poznaniu placówki Luxmedu są wyposażone w bardzo dobry sprzęt, a szpitale niestety w jeden z najgorszych i nawet lekarze przyjmujący w prywatnej klinice mają sprzęt pozostawiający wiele do życzenia...bylam też 4.08 potwierdzić ciążę u lekarza, do którego chodziłam w pierwszej ciąży i powiedział mi, że mogę się do niego umawiać na NFZ bez problemu, ale ze względu na to, że jednak to poradnia w szpitalu pełna ludzi i bardzo kiepski sprzęt to zdecydowałam się na luxmed, tymbardziej, że ten lekarz, do którego chodzę pracuje również w szpitalu w Poznaniu, więc to nie jest żaden lekarz z przypadku :)
To super, że luxmed ma dobry sprzet w innych miastach!!! W Wawie jest taki przemiał, ze.ja już bije sie o terminy wrześniowe. Plus badania za free, zatem to jest przyznaję wygodne.
Ja przyznam że 1 badanie USG potwierdzające ciążę zrobialm prywatnie za fortunę, ale żaden lekarz tak dokładnie nie opisał i nie zbadał jak ten, nawet grubość mięśnia macicy, poprosilam o to w luxmedzie (lekarz wesoły, miły), ale odp.: po co mierzyć wszędzie jest taka sama...! Jasne dużo zależy od samego lekarza. Prywatnie serduszko dał posłuchać, powiedział po co się martwić...a ja miałam łzy w oczach z radości. Dużo tłumaczył opisał tyle, że teraz każdy lekarz czyta z ogromnym zainteresowaniem.
 
Dziewczyny czy też Was ssie?
Ja mam mdłości tylko jak jestem głodna albo na zapachy, np. na papierosa ostanio mialam juz torsje, jak mialam na ulicy! Zatem zastanawiam się, bo dużo z Was pisze, ze nie może patrzec na jedzenie i się zmusza, ja bym jadła co 2h 🤣
Tzn ja mam tak, że mnie głód łapie co ok. 3h, ale jak zaczynam jeść to zjem jak ptaszek a potem zaczyna mnie odrzucać 🤷🏻‍♀️ I poważnie bardzo mało jest rzeczy na które mam ochotę - póki co wygrywają fast foody (nawet ostatnio po McWrapie mi minęły mdłości, które mnie męczyły od rana xD).
 
reklama
Tzn ja mam tak, że mnie głód łapie co ok. 3h, ale jak zaczynam jeść to zjem jak ptaszek a potem zaczyna mnie odrzucać 🤷🏻‍♀️ I poważnie bardzo mało jest rzeczy na które mam ochotę - póki co wygrywają fast foody (nawet ostatnio po McWrapie mi minęły mdłości, które mnie męczyły od rana xD).
Hahahah a to remedium 😉! Ja na wszystko wytrawne, słodkie bleee! Nawet na lody nie mam ochoty, ale jakieś tortille nachosy o zjadlabym 😋!
 
Do góry