reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mogę dołączyć? 🥰 OM 25 lipca, termin wychodzi na 30 kwietnia 😁 Beta w czwartek 13,5, dzisiaj 27,4 (po 40h). Boję się, że jest za mała i coś jest nie tak, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze 💪 4 cykl starań, pierwsza ciąża. Dolegliwości zero. Wizytę mam 4 września, chyba jajo zniosę do tego czasu...
Hej,gratki. Na pewno wszystko bedzie dobrze:)
 
reklama
Mogę dołączyć? 🥰 OM 25 lipca, termin wychodzi na 30 kwietnia 😁 Beta w czwartek 13,5, dzisiaj 27,4 (po 40h). Boję się, że jest za mała i coś jest nie tak, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze 💪 4 cykl starań, pierwsza ciąża. Dolegliwości zero. Wizytę mam 4 września, chyba jajo zniosę do tego czasu...
Gratulacje 🥰💪
 
Witam Was wszystkie jako nowy użytkownik 🙂
U mnie 6 dzien 6 tygodnia. Termin przypada na kwiecień 2021.
To moja pierwsza ciaza, wyczekana i wymarzona. W wieku 34 lat, po błędnych diagnozach lekarskich i niepotrzebnych zabiegach, juz zaczęłam tracić nadzieję
Teraz zamiast cieszyc sie w pełni, obawiam się o kazda kolejna minute ...
7 września kolejne usg, wtedy mam nadzieje, usłyszeć bicie serduszka, które mnie trochę uspokoi 🥰
Pozdrawiam serdecznie!!😘
 
Witam Was wszystkie jako nowy użytkownik 🙂
U mnie 6 dzien 6 tygodnia. Termin przypada na kwiecień 2021.
To moja pierwsza ciaza, wyczekana i wymarzona. W wieku 34 lat, po błędnych diagnozach lekarskich i niepotrzebnych zabiegach, juz zaczęłam tracić nadzieję
Teraz zamiast cieszyc sie w pełni, obawiam się o kazda kolejna minute ...
7 września kolejne usg, wtedy mam nadzieje, usłyszeć bicie serduszka, które mnie trochę uspokoi 🥰
Pozdrawiam serdecznie!!😘
ja będę miała wizytę 1 ...
8,10 we wtorek mam się zapisać 😉 gratulacje ☺️
 
Witam Was wszystkie jako nowy użytkownik 🙂
U mnie 6 dzien 6 tygodnia. Termin przypada na kwiecień 2021.
To moja pierwsza ciaza, wyczekana i wymarzona. W wieku 34 lat, po błędnych diagnozach lekarskich i niepotrzebnych zabiegach, juz zaczęłam tracić nadzieję
Teraz zamiast cieszyc sie w pełni, obawiam się o kazda kolejna minute ...
7 września kolejne usg, wtedy mam nadzieje, usłyszeć bicie serduszka, które mnie trochę uspokoi 🥰
Pozdrawiam serdecznie!!😘

Gratulacje!!! Ile nam się tutaj nowych mamusiek pojawiło! 😊
Trzymam kciuki za każdą z nas, musi być dobrze! ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny, dopiero wróciliśmy z imienin mojego dziadka, beza mi się rozjechała, ale udało się to uratować i nadrobiła smakiem, bo była rewelacyjna i znikła cała 😁😁😁 więc obalam mit, że ciężarnym podobno wypieki nie wychodzą 😝😝
Miałam dziś też wizytę i u mojego kruszona wszystko super, ma 2cm, widziałam już takiego maleńkiego człowieczka dzisiaj ❤❤❤😍🤗
Termin mi się przesunął na 04.04, więc zostaje na kwietniówkach 😁😁😍
Aha i aktywność fizyczna wskazana, współżyć można, mam jeszcze brać luteine, bo delikatnie nieregularna jest kosmówka, ale ciałko żółte już zanika, nawet pępowine widziałam 😊😊😊
Aha, a bóle brzucha zwłaszcza po cc są jak najbardziej normalne, także bez nerwów i ze spokojem rosnąć 😁😁😁😊😍🤗
Jestem przeszczęśliwa! ❤❤❤
 
Do góry