reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ogólnie na pierwsza wizytę poszłam 14.04 i miał być to 6+3 i był tylko pęcherzyk, nawet bez cialka żółtego. 2tyg później 28.04 był zarodek z bijącym serduszkiem i według CRL był to 7+2, wiec na tej poprzedniej wizycie prawdopodobnie to był dopiero 5+2. W drugiej połowie maja jak poszłam na kolejna wizytę to się okazało, ze serduszko jednak przestało bić, a zarodek zatrzymał się wielkosciowo na 7+6, wiec w zasadzie zaraz po tamtej wizycie :(

U mnie tez libido zerowe... :(
Ale ja jeszcze nie powróciłam do libida sprzed pierwszej ciąży... liczyłam, ze może jak odstawie córkę od piersi (jesteśmy w trakcie) to wróci, ale teraz następna ciąża No i na razie libido zerowe :(

U nas synek to będzie chyba Staś. A jeśli dziewczynka to ja bym bardzo chciała Zosię, ale mąż mówi kategorycznie nie :(

Moja beta przedwczoraj wynosiła 186, dzisiaj 388, wiec rośnie w miarę prawidłowo, ale kurczę chyba serio mam tu jedna z najmłodszych ciąż jeśli chodzi o kwietniowki :D
Zrobiłam jeszcze TSH i progesteron. TSH mam nieco powyżej 1, a na progesteron jeszcze czekam i to mnie najbardziej stresuje. 🙈
A na kiedy masz termin? Mi wypada na 28 kwietnia😀
 
A wynik mojej bety będzie dopiero poniedziałek - wtorek bo czegoś tam w laboratorium nie mają i opóźnienie ....bu😔
Jeszcze mnie jakieś przeziębienie łapie . I nie wiem co mogę zażywać teraz na przeziębienie?🤔
 
Dziewczyny ❤
Wynik dzisiejszej bety to 2031 (4+5), poprzednia 985 w 4+3, także przyrost piękny 106,2%.
Juz nie mogę się doczekać poniedziałkowego usg.
Co do imion; mój pierworodny to Maciej, 11 miesięczna córeczka Zosia. Jak teraz będzie chłopak to moi mężczyźni wybiorą imię. Dla dziewczynki nie wiem jeszcze.
ALE mam zamiar prosić lekarza o to, żeby nam nie zdradzał płci 😁
Ehh, nie wiem czy nie za wcześnie na takie myśli, ale co tam 🙈 cieszę się jak dziecko na myśl o kolejnym maleństwie.

Ktoś pisał o mdłościach i wymiotach- mnie w obu poprzednich pomagała woda z cytryną w hektolitrach oraz posiłki co 3 godziny. W obu przytyłam po ok 6kg, ale dzieci urodzone 3780 i 3720, 10pkt, 42 i 40 tydzień. Oprócz mdłości i wymiotów do końca 7 miesiąca nic mi nie doskwierało.

P. S. Tyle piszecie, że ciężko nadążyć a chciałabym każdej z Was odpisać.
 
Dziewczyny ❤
Wynik dzisiejszej bety to 2031 (4+5), poprzednia 985 w 4+3, także przyrost piękny 106,2%.
Juz nie mogę się doczekać poniedziałkowego usg.
Co do imion; mój pierworodny to Maciej, 11 miesięczna córeczka Zosia. Jak teraz będzie chłopak to moi mężczyźni wybiorą imię. Dla dziewczynki nie wiem jeszcze.
ALE mam zamiar prosić lekarza o to, żeby nam nie zdradzał płci 😁
Ehh, nie wiem czy nie za wcześnie na takie myśli, ale co tam 🙈 cieszę się jak dziecko na myśl o kolejnym maleństwie.

Ktoś pisał o mdłościach i wymiotach- mnie w obu poprzednich pomagała woda z cytryną w hektolitrach oraz posiłki co 3 godziny. W obu przytyłam po ok 6kg, ale dzieci urodzone 3780 i 3720, 10pkt, 42 i 40 tydzień. Oprócz mdłości i wymiotów do końca 7 miesiąca nic mi nie doskwierało.

P. S. Tyle piszecie, że ciężko nadążyć a chciałabym każdej z Was odpisać.
Ja dzis miałam. Piękny moment,wspaniałe uczucie😍
 
A niech mamy które juz rodzily i mialy mdłości podpowiedza do kiedy można sie ich spodziewać? Mnie męczą juz poltora tygodnia i nie chce ani dnia dłużej :( na mysl o kilku tygodniach mi slabo...:(
 
reklama
Do góry