reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry dziewczyny. Kolejna ciężką noc za mną. Nie wiem czy mi jakie stany depresyjne z przeszłości wracają czy co ale miałam tak straszne koszmary w nocy takie związane z przeszłością i takie realistyczne jakby to było naprawdę 😔 obudziłam się taka zmęczona , czy wy też miewacie od czasu ciąży takie ciężkie sny prześladujące?
 
Dzień dobry. Na szczęście dzisiaj piątek :D cieszę się niesamowicie, jeszcze wiem, że będe pracować do 15 nie do 16 :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) i witam nowa mamusię, gratulacje :)

Co do tych zakupów, to może i zaczęłabym robić wszystko później, gdybym mieszkała w Pl ;p a że tutaj za wielkiego wyboru nie ma, a jak już sa ładne rzeczy (dużo jest takich "instagramowych") , to ceny z kosmosu, więc poluje na okazje. Paczki z Pl też coraz mniej sie opłaca wysyłać, bo bardzo często urząd celny się czepia niewiadomo o co i narzuca cło większe niż wartość paczki. Chciałabym sobie odjąć tego stresu, więc biorę jak coś się fajnego trafi. Mam już dwójkę dzieci, wiem o co chodzi i nie mam zamiaru otaczać się wieloma zbędnymi rzeczami. Część będę miała od kuzynki, której sama kiedyś dałam różne rzeczy po moich dzieciach. Teraz ona ma parkę, więc na pewno na coś trafię. Damy radę ;)
 
reklama
Ja mam cykle 32-34 dniowe, nie krótsze. Powtórzę test za kilka dni, bo nie wiem czy widziałaś zdjęcie, kreska jest cienka i mało widoczna, ale mam nadzieję, że to wynik pozytywny😊 Jeśli tak to termin wypadnie na ok.27 kwietnia. Pozdrawiam
Też miałam taka kreseczke w 35 dc (termin @) trzymam kciuki ❤️ teraz mam ciemniejszą 😉
 
Do góry